Міжнародний день толерантності

2021-11-17

У межах Міжнародного Дня толерантності, який відзначається 16 листопада, з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу в ОЗЗСО було проведено тематичні заходи. Маленькі учні познайомилися з поняттям «толерантність» та рисами толерантної особистості, переглянули та обговорили мультиплікаційний фільм про дружбу та толерантність. Учні 3–В класу виготовили «паркан толерантності» та зробили висновок, що толерантність - це повага до людини, до її життя та вчинків. Учні 3-Б класу здійснили віртуальну подорож до Країни толерантності, виконали запропоновані завдання. Учні 4-х класів з’ясовували, що ж таке «толерантність» у сучасному житті, намагалися розгадати емоційний стан один одного, створили асоціативний ряд. Школярі, які знаходяться на дистанційному навчанні, мали можливість пройти онлайн-тест «Наскільки ви толерантні?».

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони доброти, щирості, співпереживання та любові, а толерантність урятує світ.

/Files/images/novini2021/listopad21/08.jpg/Files/images/novini2021/listopad21/07.jpg/Files/images/novini2021/listopad21/06.jpg/Files/images/novini2021/listopad21/05.jpg