• Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів ОЗЗСО (платформа Google Classroom)

Всеукраїнської олімпіади з математики

Як зареєструватися

Всеукраїнські олімпіди та конкурси НаУ "Острозька академія"

Трансляція відеоуроків з 14.03.2022!!!

/Files/images/distantsyne_navchannya/d_20212022/01.jpg

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, БАТЬКИ МИРНОГРАДСЬКОГО ОЗЗСО!
З метою попередження розповсюдження захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 26.01.2022 по 26.02.2022 включно заклад переведено на дистанційну форму навчання. Сподіваємося на плідну співпрацю. Бережіть себе та своїх рідних!

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", у зв'язку з вторгненням військ РФ на територію України та веденням бойових дій на території України та області, з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу та змістовної організації освітнього процесу заклад продовжує дистанційну форму навчання до закінчення навчального року.

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
1. Навчання буде організовано згідно з розкладом уроків, за якими працювали учні в очному режимі.
2. Уроки проводяться в синхронному (онлайн) або асинхронному (офлайн) режимах згідно з розкладом дзвінків, які були під час очного навчання. Усі посилання на онлайн заняття, завдання, пояснення розміщені на Google Classroom
3.Учні 1-11-х класів працюють на платформі Google Classroom з використанням онлайн-груп, Google Meet. Підтримуйте телефонний зв'язок із класними керівниками в разі виникнення запитань.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН ДЛЯ 5-11 КЛАСІВ

Наказ Про призупинення освітнього процесу