• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Спортивне життя

Спортивно-масові заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту

14 вересня 2019 року на стадіоні «Шахтар» із метою формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовленості, гармонійного розвитку природних здібностей та психічних якостей, використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя, заохочення молоді до систематичних занять фізкультурою та спортом відбулися спортивно-масові заходи із нагоди Дня фізичної культури та спорту серед учнівської молоді міста.

Учні дев’яти навчальних закладів міста змагалися в легкоатлетичній естафеті 4х100 м, перетягуванні канату, піднімання гирі, армреслінгу.

У перетягуванні канату кращими стали дівчата нашого навчального закладу - НВК, які вибороли перше місце. У підніманні гирі чемпіонкою стала учениця 11-А класу НВК Бордюг Вероніка, а Гурко Нікіта, учень 10-А класу, посів почесне третє місце.

Бажаємо юним спортсменам нових досягнень!

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/05.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/04.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/02.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/01.jpg

День здоров’я – свято фізкультури та спорту

13.09.2019 на спортивних майданчиках навчально-виховного комплексу пройшов масовий фізкультурно-спортивний захід «День здоров’я», у якому взяли участь 417 учнів 5-11-х класів.

Після відкриття заходу учні 8-А класу привітали учасників, виконавши запальний флешмоб. Потім команди розійшлися по своїх станціях, і почалися веселі, розважальні, емоціональні естафети, конкурси, змагання. До програми завдань для 5-8 класів (середня ланка) входили наступні види: танцювальний конкурс, удари по воротах (футбол), конкурс «Відгадай малюнок», стрибки через скакалку, естафети – «Збір кульок», «Кегельбан», «Кенгуру», «Водоноша», «Перенесення «суші»», із набиванням тенісного м’яча, зі стрибками через скакалку, із обручем. У 9-11 класів (старша ланка) отримали такі завдання: жонглювання футбольного м’яча, кидки баскетбольного м’яча, стрибки через скакалку, хокейні кидки по воротах, естафетний біг, естафети – із веденням баскетбольного та футбольного м’яча, «Велобігунок», «Кегельбан», велосипедна.

Кращими в стрибках через скакалку були Кобякова К.(5-а кл.), Буряк А. (9-в кл.). Жонглював м’ячем краще за всіх Боєв М.(11-а кл.). Учні 11-а класу стали кращими в кидках та жонглюванні м’яча, стрибках через скакалку, естафеті «Велобігунок». У легкоатлетичній естафеті та естафеті «Кегельбан» команда 11-а класу розділила перше місце з командою 10-а класу. У естафетах «Ведення м’ячів», «Їзда на велосипеді» першими стали учні 10-а класу. У змаганнях із хокейних кидків здобули перемогу гімназисти 11-б класу.

Фаворитами в середній ланці виявилася команда 8-а класу, яка перемогла в танцювальному конкурсі, ударах по воротах, естафетах із обручем, «Кегельбан», «Перенос «суші»». Команда 5-б двічі була першою: у конкурсі «Відгадай малюнок» та естафеті «Збір кульок». Учні 5-в класу стали переможцями в естафеті зі стрибками через скакалку. Естафету «Водоноша» виграла команда 7-а класу, а естафету з набиванням тенісного м’яча – команда 7-в класу.

Учні із задоволенням узяли участь у заході, спрямованому на поширення пропаганди здорового способу життя, ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні, залученню учнівської молоді до систематичних занять спортом.

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/11.jpg /Files/images/sport-2019/den_zdorovya/10.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/09.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/08.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/07.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/06.jpg

Ми майбутні олімпійці!

У межах Олімпійського тижня в НВК керівник гуртка «Юні туристи-краєзнавці» І.В. Левко провела з учнями 3-А класу тематичне заняття. Діти стали учасниками флешмобу «Ми майбутні олімпійці», а потім на них чекали веселі естафети. Діти із завзяттям займалися спортом, отримали багато позитиву й гарний настрій у нагороду.

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/20.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/21.jpg

Олімпійський урок у НВК

У межах Олімпійського тижня, який традиційно проводиться на початку вересня, у НВК було проведено Олімпійські уроки, на яких учні познайомилися з історією олімпійських ігор, дізналися про види спорту, які вважаються олімпійськими, створили галерею видатних спортсменів України.

/Files/images/sport-2019/olmp/02.jpg/Files/images/sport-2019/olmp/01.jpg

Олімпійський урок

У межах Олімпійського тижня 12 вересня 2019 року учні 8-Б класу стали учасниками Олімпійського уроку, у ході якого вони пізнавали цікаві факти з історії Олімпійських Ігор, ділилися спогадами про сучасні спортивні події світу. Творчими групами класу були створені плакати із символами Олімпійських Ігор та розповіді про власний спортивний досвід.

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/19.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/18.jpg

Велопробіг

12 вересня 2019 року учні навчально-виховного комплексу взяли участь у велопробігу, присвяченому Дню фізичної культурі та спорту.

22 учасники, учні 8-11 класів, за маршрутом м-н Східний – х.Балаган – с. Миролюбівка – с. Новоекономічне – м-н Східний здійснили подорож мальовничими місцям рідного краю. Помірне фізичне навантаження та незабутні краєвиди дали змогу чудове провести час на свіжому повітрі. Велопробіг – це не тільки фізкультурна активність, пропагування здорового способу життя, а й можливість відкрити для себе нові красиві куточки природи, пізнання своїх можливостей та бажання нових зустрічей, нових друзів.

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/13.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/12.jpg

День спортивних ігор

11.09.2019 р. на спортивних майданчиках навчально-виховного комплексу проводився День спортивних ігор згідно з планом фізкультурно-спортивних заходів Олімпійського тижня. Відбулися товариські зустрічі з волейболу та «малюкболу» серед дівчат 9-11 класів. У юнаків збірні паралельних класів змагалися за Кубок НВК із футболу.

Досить цікаво, азартно, по-бойовому проходили зустрічі з футболу. На початку впевнено збірна 6-х класів перемогла з рахунком 6:1 збірну 5-х класів. Потім несподівано збірна 7-х класів зіграла внічию зі збірною 8-х класів і в серії пенальті здобула перемогу – 3:2. У фіналі збірна 6-х класів не залишила шансів команді учнів 7-х класів, переграла з рахунком 6:1 і стала переможцем змагань. У складі команди-переможниці відзначилися гарною грою Мельник Владислав, Кір‘яков Іван, Гаюк Максим, Дербеньов Тимофій, Машир Владислав, Машуров Даниїл, Карпусь Олег, Савкін Микола.

Вітаємо юних футболістів із перемогою і бажаємо їм нових спортивних досягнень!

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/17.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/16.jpg

Першість НВК із шашок

10.09.2019 у спортивному залі НВК відповідно до програми проведення фізкультурно-спортивних заходів Олімпійського тижня відбулася Першість навчального закладу з шашок серед юнаків та дівчат, у якій узяли участь учні 5-10 класів. На попередньому етапі 8 дівчат у 2-х підгрупах та 17 юнаків у 4-х підгрупах за колової системою проведення змагань розіграли вихід до фінальної частини змагань.

У напруженій та непередбачуваній боротьбі перше місце посіла Політова Дар’я (8-в кл.). Друге місце розподілили Бунєєва Руслана (10-б кл.) та Хороших Катерина (10-а кл.). На третьому місці – Нечосова Софія (10-б кл.). Серед юнаків у фіналі теж точилася боротьба за призові місця. У підсумку перше місце за Гармашовим Кирилом (9-а кл.), друге місце в Порецького Івана (7-а кл.), третім призером став Сорокін Антон (7-а кл.).

Учасникам змагань бажаємо нових перемог.

/Files/images/sport-2019/06.jpg /Files/images/sport-2019/05.jpg

Фiнал Першостi вiддiлу освiти з баскетболу

02.05.2019 р. у спортивному залі ЗОШ № 10 відбулися фінальні зустрічі Першості відділу освіти з баскетболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх закладів міста. У змаганнях, які проходили за коловою системою, узяли участь 5 команд: ЗОШ № 1, ЗОШ № 5, ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, НВК.

Команда НВК здобула легку перемогу над ЗОШ № 9, але наступні дві зустрічі були напружені та цікаві до останніх секунд. Спочатку наша команда пермогла юнаків

ЗОШ № 1 із рахунком 46:44, а потім – команду ЗОШ № 5 - 39:38. У боротьбі за 1 місце команда НВК поступилася команді ЗОШ № 10 і посіла почесне 2 місце. За підсумками змагань команда ЗОШ № 1 посіла 3 місце.

Команди-призери були нагороджені грамотами та кубками.

Бажаємо учасникам змагань нових спортивних досягнень!

/Files/images/sport-2019/02.jpg/Files/images/sport-2019/04.jpg/Files/images/sport-2019/03.jpg/Files/images/sport-2019/01.jpg

Тиждень громадського здоров’я

8-13 квітня 2019 року по всій Україні відзначається тиждень громадського здоров’я. Мирноградський НВК не залишився осторонь цієї акції, провівши низку заходів.

Розпочався тиждень Всеукраїнським уроком у 1-11 класах «Громадське здоров’я».

До Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці навчального закладу діяла виставка-порада «Чи бути здоровим – вирішуєш ти!» та тематична поличка «Здоров’я дорожче за багатство». Усі бажаючі мали змогу переглянути представлені матеріали, які сприяли популяризації спорту серед молоді. З метою виховання в учнів турботливого ставлення до особистого здоров’я вчителями фізичної культури НВК Калінкіним Ю.О. та Левко І.В. для учнів початкової ланки було проведено розважальні естафети «Веселі старти», а старшокласники із задоволенням узяли участь у флешмобі «Ми за здоровий спосіб життя».

Не залишились осторонь і дорослі. На базі закладу за ініціативи вчителя Левко І.В. створено групу здоров’я «Намистинки», де займаються пілатесом жінки різного віку – жительки навколишніх мікрорайонів.

Проведені заходи підтверджують гасло «Бути здоровим – жити здорово», оскільки гарний настрій не покидав нікого протягом занять фізичною культурою чи просто вправами.

/Files/images/sport_2018/39.jpg/Files/images/sport_2018/40.jpg/Files/images/sport_2018/41.jpg/Files/images/sport_2018/42.jpg/Files/images/sport_2018/38.jpg/Files/images/sport_2018/37.jpg

Весняний велопробіг

Із метою покращення туристсько-спортивної, прикладної фізичної підготовки, вивчення історії рідного краю, популяризації здорового способу життя члени гуртка «Сокіл-Джура» НВК теплим весняним днем здійснили одноденний навчально-тренувальний велосипедний похід за маршрутом: м. Мирноград – с. Новоекономічне – с. Миролюбівка – с. Малинівка – с. Новоекономічне – м. Мирноград. Учасники походу дістали змогу помилуватися красивими місцями рідного краю та здобули безліч позитивних емоцій.

/Files/images/sport_2018/35.jpg/Files/images/sport_2018/33.jpg/Files/images/sport_2018/34.jpg/Files/images/sport_2018/36.jpg

Змагання «Шкільна волейбольна ліга України» серед дівчат міста

16 лютого 2019 р. у спортивному залі ЗОШ № 5 відбувся І етап змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед команд дівчат старшої вікової групи (2002 р.н. та молодше) загальноосвітніх навчальних закладів.

8 команд загальноосвітніх закладів освіти міста (ЗОШ №1, №4, ЗОШ №5, №6, №9, №10, ЗЗСО-ліцей «Гармонія», НВК) змагалися за право взяти участь в обласних змаганнях із волейболу.

Команда дівчат НВК у попередньому етапі здобула перемогу над іншими командами та вийшла у фінальну частину змагань. Зустріч за перше місце вийшла цікавою та напруженою, де перемогу з рахунком 2:1 здобула команда ЗЗСО-ліцей «Гармонія», а команда НВК посіла почесне друге місце. Волейболістки ЗОШ № 6 перемогли команду ЗОШ № 10 і вибороли третє місце в цих змаганнях.

За підсумками міського етапу Всеукраїнських змагань із волейболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами.

Бажаємо нових спортивних досягнень!

/Files/images/sport_2018/29.jpg/Files/images/sport_2018/32.jpg/Files/images/sport_2018/31.jpg/Files/images/sport_2018/30.jpg

Змагання з волейболу серед школярів міста.

9 лютого 2019 р. у спортивному залі ЗОШ № 10 відбувся І етап змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед команд юнаків старшої вікової групи (2002 р.н. та молодше) загальноосвітніх навчальних закладів.

У змаганнях брали участь команди з 7 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ № №1, №4, № 6, № 9, № 10, ЗЗСО-ліцей «Гармонія», НВК.

Зустрічі проходили за олімпійською системою з вибуванням, і тому кожна партія була напруженою та бескопромісною.

Команда юнаків НВК у боротьбі за призові місця виграла у команд ЗОШ № 6,

ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, але у фіналі змагань поступилася команді ЗЗСО-ліцей «Гармонія» - І місце - і посіла почесне ІІ місце. Волейболісти ЗОШ № 10 перемогли команду ЗОШ № 6 і вибороли ІІІ місце в цих змаганнях.

За підсумками міського етапу Всеукраїнських змагань із волейболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень!

/Files/images/sport_2018/28.jpg/Files/images/sport_2018/24.jpg

/Files/images/sport_2018/27.jpg/Files/images/sport_2018/25.jpg

Змагання з міні-футболу.

27 – 29 вересня 2018 року на футбольних полях із штучним покриттям ЗОШ № 1 та ЗОШ № 8 проводилася Першість відділу освіти з міні-футболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх закладів міста. Спочатку команди змагалися в 2-х групах: група «А» (ЗОШ № 1, ЗОШ № 9, ЗЗСО ліцей «Гармонія», НВК), група «Б» (ЗОШ № 8, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ № 6, ЗОШ № 10).

Перші дві команди з кожної групи виходили до фінальної частини змагань. Команди, що посіли другі місця в групах, вели боротьбу за третє місце в першості, а переможці – за перше місце. На попередньому етапі команда НВК посіла І місце в групі та зустрілася у фіналі з командою ЗОШ № 5. Наші футболісти продемонстрували технічну та тактичну переконливу гру, що дало змогу виграти з рахунком 5:2 і стати переможцями змагань. Третє місце посіла команда ЗОШ № 9.

Бажаємо нових спортивних досягнень!

/Files/images/sport_2018/20.jpg/Files/images/sport_2018/22.jpg/Files/images/sport_2018/21.jpg/Files/images/sport_2018/23.jpg

Нам не потрібен автомобіль!

У вересні 2018 року з нагоди Дня без автомобілів учні 8-11 класів НВК разом із педагогами здійснили велопробіг за маршрутом м.Мирноград – с.Миролюбівка – м.Мирноград, який мав на меті не тільки пропагувати здоровий спосіб життя, а й закликати суспільство користуватися безпечним для екології засобом пересування.


/Files/images/sport_2018/17.jpg/Files/images/sport_2018/19.jpg/Files/images/sport_2018/18.jpg/Files/images/sport_2018/16.jpg

День Здоров’я

07 вересня 2018 року о 7.45 у межах Олімпійського тижня учні 5-8 класів НВК у кількості 265 чоловік узяли участь в єдиній ранковій зарядці. Діти отримали багато позитивних емоцій і заряд бадьорості на цілий день , виконуючи спортивні вправи під запальну музику.

/Files/images/sport_2018/1.jpg/Files/images/sport_2018/2.jpg/Files/images/sport_2018/4.jpg/Files/images/sport_2018/5.jpg/Files/images/sport_2018/6.jpg/Files/images/sport_2018/7.jpeg/Files/images/sport_2018/9.jpeg/Files/images/sport_2018/8.jpeg

Туристичними стежками Центральних та Східних Горган.

Кажуть, що гори завжди приваблюють тих людей, які прагнуть випробувати себе, зміцнити здоров'я та знайти натхнення. Високі вершини, гомін гірських річок та водоспадів загартовують характер, а дзеркально чисті озера й безлюдні краєвиди допомагають хоч на деякий час забути про міську метушню. Група туристів НВК та гуртківців БТДЮ здійснили мандрівку в гори. У термін із 12 до 20 червня був здійснений навчально-тренувальний похід по Горганах (гірський масив, система гірських хребтів у зовнішній смузі скибових Українських Карпат, розташований в Івано-Франківській та Закарпатській областях) за маршрутом: м. Мирноград – м. Дніпро – м. Івано-Франківськ – с. Бистриця – гора Плоска – перевал Столи – гора Малий Горган – гора Синяк – гора Хом’як – водоспад Женецький Гук – Медова долина – с. Микуличин – м. Івано-Франківськ – м. Дніпро – м. Мирноград.

Для групи був розроблений маршрут пішохідного спортивного походу другого ступеня складності, в якому передбачено широкий спектр локальних та протяжних перешкод: водяні перепони, траверси кам'янистих осипів, складні вершини, переходи через хащі гірської сосни (сланкий чагарник) по ледь помітних стежках, які петляють між великими кам’яними брилами — горгами (від яких пішла назва гір — Горгани).

Як зазначили учасники мандрівки, похід мав велику пізнавальну цінність, сприяв фізичному загартовуванню, дав можливість оволодіти навичками техніки пішохідного туризму та підвищити спортивну майстерність.

Софія Нечосова, учасниця походу, учениця НВК

/Files/images/sport/DSCN3412.JPG/Files/images/sport/DSCN3344.JPG/Files/images/sport/DSCN3339.JPG/Files/images/sport/DSCN3289.JPG/Files/images/sport/DSCN3282.JPG/Files/images/sport/DSCN3234.JPG

Змагання з баскетболу

07.04.2018 р. у спортивному залі ЗОШ № 10 відбулися фінальні зустрічі Першості відділу освіти з баскетболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх закладів міста. У змаганнях узяли участь 6 команд.

На попередньому етапі команда НВК виграла в команд ЗОШ № 5,ЗОШ № 9 і, посівши 1 місце в групі, вийшла до фіналу змагань. У півфіналі наші юнаки на чолі з капітаном команди Козачихіним Богданом досить легко переграли команду ЗОШ № 1. У боротьбі за 1 місце команда НВК у захоплюючому та цікавому матчі програла команді ЗОШ № 10 і посіла 2 місце. Команда ЗОШ №5 у зустічі за 3 місце виграла в збірної ЗОШ № 1.

Бажаємо всім командам нових спортивних досягнень!

/Files/images/sport/IMG_2018-04-07_131411.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-04-07_131814.jpg


/Files/images/sport/IMG_2018-04-07_114057.jpg
/Files/images/sport/IMG_2018-04-07_131424.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-04-07_131123.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-04-07_113718.jpg

Турнір серед школярів із настільного тенісу

20.03.2018 р. у спортивному залі ЗОШ № 5 із метою вшанування пам’ті видатного юного спортсмена м. Мирноград Валерія Доценка, формування здорового способу життя, залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом відбувся турнір серед школярів із настільного тенісу.

Ця динамічна, швидка, доступна гра все більше набуває популярності серед школярів нашого міста. Турнір проводиться регулярно й зібрав велику кількість учасників із 10 навчальних закладів освіти. Змагання відбувалися в 2-х вікових групах: старша - 2000-2003 р.н., середня - 2004 та молодше.

Змагання проводилися за олімпійською системою з вибуванням, і тому кожна зустріч мала напружений та безкомпромісний характер, вимагала повної самовіддачі учасників турніру.

Дівчата з команди НВК стали призерами цих змагань – Шутенко А. посіла ІІ місце (середня вікова група), Нярба Е. – ІІІ місце (старша вікова група). За підсумками командного заліку наші тенісисти поділили 4 та 5 місце з командою ЗОШ № 6.

Бажаємо юним тенісистам нових перемог!

/Files/images/sport/DSCN1131.JPG/Files/images/sport/DSCN1108.JPG/Files/images/sport/DSCN1113.JPG/Files/images/sport/DSCN1112.JPG/Files/images/sport/DSCN1105.JPG/Files/images/sport/DSCN1104.JPG

Змагання з волейболу серед школярів міста.

23-24 лютого 2018 р. у спортивному залі ЗОШ № 10 відбулася Першість відділу освіти з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України» серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. Команди змагалися в 2-х вікових групах: старша (2001 р.н. та молодше), середня (2004 р.н. та молодше).

На волейбольному майданчику в старшій віковій групі змагалися 10 команд, а в середній – 6. Дівчата показали просту, але емоційну, напружену та захоплюючу гру.

Команда дівчат НВК старшого віку вдало провела зустрічі з командами ліцею «Гармонія», ЗОШ № 1, ЗОШ № 6 і здобула перемоги. Тільки у фіналі змагань поступилася ЗОШ № 8 і посіла почесне 2 місце.

За підсумками Першості відділу освіти з волейболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень!

/Files/images/sport/IMG_2018-02-24_102151.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-02-24_154607.jpg

Змагання з волейболу серед школярів міста.

3 лютого 2018 р. у спортивному залі ЗОШ № 5 відбулася Першість відділу освіти з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України» серед команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів. Команди змагалися в 2-х вікових групах: старша (2001 р.н. та молодше), середня (2004 р.н. та молодше).

У Першості брали участь команди з 11 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ № №1, №4, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, №17, школи-інтернату, ліцею «Гармонія», НВК.

Ці змагання проходили за олімпійською системою з вибуванням і тому кожна зустріч була напруженою та бескопромісною. У старшій віковій групі змагалися 11 команд, а в середній – 5.

Команда юнаків НВК старшого віку в боротьбі за призові місця виграла у збірних ЗОШ № 6, ЗОШ № 9, ЗОШ № 5, але в фіналі змагань поступилася ЗОШ № 10 і посіла почесне 2 місце у старшій віковій групі.

За підсумками Першості відділу освіти з волейболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень!

/Files/images/sport/IMG_20180203_185221.jpg/Files/images/sport/IMG_20180203_184056.jpg/Files/images/sport/IMG_20180203_184054.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-02-03_105305.jpg

Змагання з футзалу серед школярів міста.

25- 27 січня 2018 р. у спортивному залі ЗОШ № 8 відбулася Першість відділу освіти з футзалу серед команд юнаків 5-х класів (2006-2007 р.н.) загальноосвітніх навчальних закладів. Ці змагання є першим етапом Шкільної футзальної ліги України й проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футзалу, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футзалом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футзалу.

У Першості брали участь команди з 9 загальноосвітніх закладів освіти міста:

ЗОШ № 1, ЗОШ № 4, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, ЗОШ № 17, НВК. Команди змагалися в

2-х підгрупах і до фіналу виходили тільки дві команди від кожної підгрупи.

Змагання пройшли цікаво, у спортивній боротьбі за кращий результат до останніх хвилин.

Здобувши перемоги над командами ЗОШ № 1, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ № 10, наша команда стала переможцем у своїй підгрупі та вийшла до фінальної частини змагань.

У півфіналі наші хлопці зустрілися з командою ЗОШ № 6 та перемогли з рахунком 3:1. Фінал змагань видався видовищним та напруженим. Наша команда поступилася команді ЗОШ № 9 – 2:5 і посіла почесне 2 місце.

За підсумками Першості відділу освіти з футзалу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, переможці – кубком.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень!

/Files/images/sport/IMG_2018-01-25_142443.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-01-27_104333.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-01-27_104352.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-01-27_112046.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-01-27_111510.jpg/Files/images/sport/IMG_2018-01-25_144437.jpg

Змагання з настільного тенісу

20.01.2018 р. у спортивному залі ЗОШ № 5 відбулася особово-командна Першість відділу освіти серед школярів з настільного тенісу. У змаганнях брали участь 11 команд навчальних закладів міста: ЗОШ № 1, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ № 6, ЗОШ № 8,

ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, ЗОШ № 17, ліцею «Гармонія», школи-інтернату та НВК із загальною кількістю 57 учасників. Змагання проводилися серед юнаків та дівчат за олімпійською системою в 2-х вікових групах – старшій та середній.

В особистому заліку в старшій віковій групі І місце серед дівчат посіла Сачко Ольга (ліцей «Гармонія»), яка у фіналі здолала опір нашої учасниці - Нярби Єлизавети. У змаганнях серед дівчат у середній віковій групі вдало виступила Хороших Катерина (НВК), яка вперше брала участь у міських змаганнях і посіла ІІ місце.

У командному заліку в середній віковій групі команда НВК у складі Голобородька Є., Суржі Л. та Хороших К. зайняла почесне ІІ місце.

Вітаємо Нярбу Є. та Хороших К. із призовими досягненнями й бажаємо їм нових перемог!

/Files/images/sport/DSC_1459.JPG/Files/images/sport/DSC_1538.JPG/Files/images/sport/DSC_1521.JPG/Files/images/sport/DSC_1517.JPG

Олімпійське лелеченя

Із метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні 21 грудня 2017р. у ЗОШ № 17 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». 10 збірних команд загальноосвітних закладів міста змагалися в комбінованій естафеті, олімпіській викторині, рухливій грі, презентували свої команди. У цікавій та напруженій боротьбі команда Мирноградського НВК у загальному заліку посіла почесне ІІІ місце. Вітаємо призерів змагань!

/Files/images/sport/IMG_2017-12-21_132755.jpg/Files/images/sport/IMG_2017-12-21_130457 (1).jpg/Files/images/sport/IMG_2017-12-21_144544.jpg/Files/images/sport/IMG_2017-12-21_142452.jpg

Змагання присвячені Дню Збройних Сил України

4-5 грудня в спортивних залах ЗОШ № 10 та ЗОШ-інтернату проводилися змагання серед школярів 5-8 класів Мирноградського НВК із загальної фізичної підготовки, присвячених Дню Збройних Сил України. До програми змагань входили такі вправи, як піднімання тулуба з положення лежачи, згинання та розгинання рук в упорі, підтягування на поперечині. У змаганнях взяло участь 160 школярів.

/Files/images/sport/IMG_2017-12-04_081930.jpg/Files/images/sport/IMG_2017-12-04_093312.jpg/Files/images/sport/IMG_2017-12-04_131504.jpg/Files/images/sport/IMG_2017-12-05_112043.jpg/Files/images/sport/IMG_2017-12-04_135728.jpg/Files/images/sport/IMG_2017-12-04_131107.jpg

Змагання з кросу «Золота осінь-2017»

5 жовтня на стадіоні «Шахтар» відбулися змагання серед школярів міста з кросу «Золота осінь». У змаганнях брали участь 10 команд навчальних закладів відділу освіти. Хлопці змагалися на дистанції 1500 м, а дівчата – 1000 м. Наша команда в командному заліку в складі Козлова О., Тарасова В., Зуєва С., Бєляєва Ю., Бедрековського А. виборола 2 місце. У особовому заліку серед юнаків 3 місце здобув Козлов Олександр.

/Files/images/novini/IMG_2017-10-05_121620.jpg/Files/images/novini/IMG_2017-10-05_121208.jpg/Files/images/novini/IMG_2017-10-05_134126.jpg/Files/images/novini/IMG_2017-10-05_134540.jpg

Бажаємо нових перемог!

Змагання з футболу серед юнаків міста

26-27 вересня на стадіоні «Шахтар» відбулася Першість відділу освіти з футболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях брали участь 8 команд, які були поділені на 2 підгрупи на початковій стадії змагань.

Команда НВК стала переможцем підгрупи - отримала перемоги з одинаковим рахунком 2:0 над командами ЗОШ № 5, ліцею «Гармонія» та 3:0 над командою ЗОШ № 4. У півфіналі, маючи багато гольових моментів у зустрічі з командою ЗОШ № 6, не змогла їх реалізувати. Підсумок гри – 0:0. У серії пенальті вдача була на боці суперників і вони перемогли 4:3. У зустрічі за ІІІ місце наші футболісти впевнено перемогли юнаків ліцею «Гармонія» з рахунком 3:0. А перше місце за хлопцями з ЗОШ № 10, які у вирішальній зустрічі за І місце здобули перемогу з рахунком 2:0 над командою ЗОШ № 6.

Бажаємо нових перемог!

/Files/images/sport/IMG_2017-09-27_151024_1.jpg/Files/images/sport/стадион 175.jpg/Files/images/sport/IMG_2017-09-27_142317_1.jpg/Files/images/sport/IMG_2017-09-27_141444_1506541322094.jpg

Туристичними стежками Чорногори

Гори завжди приваблювали людину, яка шла в гори, щоб випробувати себе, знайти натхнення, укріпити здоров’я. Тільки уявіть – високі вершини,, потужні вітри, гомін гірських річок та водоспадів, безлюдні краєвиди, дзеркально чисті озера, повний спокій на полонинах, - все це допомагає хоч на деякий час забути про міську метушню, шум. Мабуть, такого відпочинку, як в поході, ви не зможете отримати більше ніде.

Ось і нас, групу туристів НВК та гуртківці БТДЮ, гори покликали до себе. У нас виникло бажання здійснити похід, який би поєднав спортивний характер та пізнавально-краєзнавчий. З цією метою був розроблений маршрут пішохідного спортивного туристського походу другого ступеню складності, де є широкий спектр локальних та протяжних перешкод: складні вершини, водні перешкоди, траверси кам’янистих осипів, переходи через зарослі гірської сосни (жереп). І у термін із 15 до 23 червня був здійснений навчально-тренувальний похід по Карпатському біосферному заповіднику «Чорногірський масив» за маршрутом: м. Мирноград - м. Дніпро - м. Тернопіль - с. Дземброня (Івано-Франківська обл.) - полонина Смотрич - г. Смотрич - г. Піп-Іван - оз. Бребенескул - оз. Несамовите - с. Козмещик - с. Лазещина (Закарпатська обл.) - м. Тернопіль - м. Дніпро - м. Мирноград.

Чорногора – це тридцяти кілометровий хребет висотою біля 2000 метрів, що займає панівне становище на величезному просторі Українських Карпат. Головний хребет тягнеться з північного заходу на південний схід і характеризується хвилястою лінією найвищих в Україні вершин. Цими вершинами є Петрос (2022м), Говерла (2061 м), Брескул (1911 м), Туркул (1933 м.), Гутин-Томнатик (2016 м), Бребенескул (2035 м), Менчул (1998 м), Смотрич (1894 м), Чорна Гора (Піп Іван) (2028 м).

Незважаючи на сильний вітер з дощем, туман, який не давав рухатися групі 2 дні вперед, учасники походу здолали примхи природи на початку шляху та досягли головної цілі – г. Говерли. А що може бути кращі, ніж свіже повітря, чудові, місцями захоплюючі, види гір, полонин, озер? Весь день у русі, пізнаючи нові красиві місця, ночівлі в наметах, і все це наодинці з природою, без цивілізації, з рюкзаками за спиною.

Основне завдання туристської мандрівки — сприяння активному відпочинку, зміцнення здоров'я, підвищення спортивної майстерності, набуття, прикладних і спеціальних навичок, огляд визначних туристсько-екскурсійних об'єктів було виконано.

Керівник походу Калінкін Юрій

/Files/images/sport/2.JPG/Files/images/sport/1.JPG/Files/images/sport/IMG_6071-2.JPG/Files/images/sport/IMG_6021.JPG/Files/images/sport/IMG_5978-2.JPG/Files/images/sport/IMG_5964.JPG

Футбольні зірочки Мирнограда на турнірі «UNICEF Football Cup» у м. Києві

Молоді футболісти навчально-виховног о комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» під керівництвом Мороза С. та Калінкіна Ю. вдало виступили у фіналі Міжобласного турніру «UNICEF Football Cup», який проходив у м. Києві 19-21 травня 2017 р.

Турнір проводився в одній віковій групі: U-12 (2005-2006 року народження). Склад гравців команди – гендерно змішаний: у заявку команди із 18 гравців входили щонайменше 6 дівчат, із яких 3 дівчини повинні були постійно перебувати на футбольному полі.

У Міжобласному турнірі «UNICEF Football Cup» на І етапі брали участь команди 302 шкіл із 5 областей України (Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та підконтрольних районів Уряду України Донецької та Луганської областей), які є партнерами проекту « Посилення соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні».

Учасниками І етапу змагань були збірні команди з футболу загальноосвітніх навчальних закладів із Харківської (64), Дніпропетровської (48), Запорізької (32) областей, а також із підконтрольних Уряду України районів Донецької (99) та Луганської (59).

За підсумками І етапу змагань до ІІ етапу (фінального) ввійшли 2 кращі команди шкіл з Харківської області – ЗОШ №146 м. Харків, Пісочинський колегіум Харковської районної ради; 2 кращі команди шкіл з Донецької області – Маріупольська ЗОШ № 66, навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» Мирноградської міської ради;

2 кращі команди шкіл з Луганської області – Марківська гімназія Марковської державної адміністрації, спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» м. Северодонецька; 1 краща шкільна команда із Запорізької області – Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 5; 1 краща шкільна команда з Дніпропетровської області – ЗОШ № 45 м. Діпра.

8 команд розпочали фінальний етап турніру в матчах у 2-х групах за коловою системою в одне коло. Сітка турніру формувалася жеребкуванням, але в такий спосіб, щоб 2 команди із однієї області не грали між собою в одній групі.

Перший груповий матч команд відбувся 19 травня, другий та третій - 20 травня.

Усі ігри проходили на чудових полях та майданчиках стадіону НТК імені Віктора Баннікова.

У першій зустрічі в напруженій боротьбі наша команда перемогла команду Марківської гімназії з Луганської області з рахунком 5:4, але програла сильній команді з Енергодару 4:0, яка потім зайняла І місце в цьому турнірі. І тільки перемога була потрібна нашим футболістам, щоб брати участь у боротьбі за ІІІ місце. У цікавій грі команда НВК перемогла команді ЗОШ №146 м. Харкова 2:0. Матч за ІІІ місце відбувся в третій день змагань - 21 травня, де зустрілися з іншою командою Донецької області (Маріупольська ЗОШ № 66). Рівна боротьба з перемінним успіхом точилася на полі весь ігровий час, але не виявила переможця. Рахунок основного часу – 1:1. Але при виконанні пенальті влучними виявилися ігроки з м. Маріупіль, які посіли почесне 4 місце в турнірі з такою великою кількістью команд.

Проведення ІІ етапу змагань забезпечувалося Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Федерацією футболу України та Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) забезпечив гарні умови проживання та харчування, спортивну уніформу, медичне забезпечення та страхування, нагородну атрибутику, призи, сувеніри. Доброзичливі волонтери «UNICEF» постійно були з командами школярів, допомогали керівникам та тренерам команд у організаційній роботі.

Команди, які посіли І-ІІІ місця у фінальних змаганнях, нагороджуються дипломами Комітету, кубками, медалями, призами від організаторів. Учасники та представники команд, які посіли 4-8 місця у фінальних змаганнях, нагороджуються дипломами Комітету та заохочувальними призами від організаторів.

Наші юні футболісти змогли відвідати музей стадіону «Олімпійський», музей-виставку братів Кличків, переглянути на стадіоні НСК «Олімпійський» зустріч ветеранів футболу збірних України та Грузії, а впродовж оглядової екскурсії – унікальні історичні пам’ятки м. Києва.

Бажаємо нових успіхів юним футболістам!

Калінкін Ю.

/Files/images/sport/IMG_5687 Дом футболу ФФУ.JPG /Files/images/sport/IMG_5772.JPG/Files/images/sport/IMG_5795.JPG/Files/images/sport/IMG_5764.JPG

Міські змагання з баскетболу серед збірних команд юнаків

28.02 – 04.03.2017 р. у спортивній залі ЗОШ № 10 відбувся турнір із баскетболу серед хлопців загальноосвітніх навчальних закладів, присвячений пам’яті вчителів фізичної культури В. Проскурова та А.Омельченко.

У Першості брали участь команди з 8 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ №1, ЗОШ № 5, ЗОШ № 6, ЗОШ № 8, ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, збірна ДЮСШ (2006 р.н.), НВК. Команди змагалися в 2-х підгрупах.

Наша команда вдало виступила в попередній частині змагань та виграла в команд ЗОШ № 5 з рахунком 36:13 та ЗОШ № 9 з рахунком 52:8. У півфіналі команда НВК на останній секунді зустрічі завдяки дальньому кидку Гармашова Кирила перемогла ЗОШ № 1 з рахунком 40:37. У фінальній зустрічі в ході динамічної та напруженої боротьби наша збірна поступилася ЗОШ № 10 з рахунком 58:34 і посіла ІІ місце.

За підсумками турніру переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, призами, солодощами.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень!

/Files/images/sport/IMG_4698.JPG/Files/images/sport/IMG_4647.JPG

/Files/images/sport/IMG_4668.JPG /Files/images/sport/IMG_4655.JPG

/Files/images/sport/IMG_4645.JPG/Files/images/sport/IMG_4696.JPG

Міські змагання з баскетболу

24-25 лютого в спортивній залі ЗОШ № 10 відбулася Першість відділу освіти з баскетболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів.

У Першості брали участь команди з 8 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ №1, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ № 8, ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, школи-інтернату, НВК.

Наша команда вдало виступила в попередній частині змагань – здобула 2 перемоги. У півфіналі збірна НВК упевнено перемогла команду ЗОШ № 9 з рахунком 21:14. Фінальну зустріч наші дівчата провели з великою самовіддачею, бажанням до перемоги. З рахунком 21:17 наша команда перемогла сильну команду ЗОШ № 1 і зайняла І місце.

За підсумками Першості з баскетболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями комітету з фізичної культури та спорту Мирноградської міської ради.

Вітаємо учасників змагань! Бажаємо нових перемог!

/Files/photogallery/719/5.JPG/Files/photogallery/719/1.JPG/Files/images/sport/IMG_4517.JPG

/Files/photogallery/719/2.JPG/Files/photogallery/719/6.JPG

Змагання з футзалу серед школярів міста.

14,16,17 лютого в спортивному залі ЗОШ № 8 відбулася Першість відділу освіти з футзалу серед команд юнаків 5-х класів (2005-2006 р.н.) загальноосвітніх навчальних закладів. Ці змагання є першим етапом «Шкільної футзальної ліги України» і проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футзалу, організації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футзалом, виявлення здібних футзалістів, популяризації та розвитку футзалу.

У Першості брали участь команди із 8 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ № 4, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, школи-інтернату, НВК. Команди змагалися в 2-х підгрупах, і до фіналу виходили по дві команди з підгрупи.

Змагання пройшли цікаво, напружено, у спортивній боротьбі за кращий результат до останніх хвилин.

Команда НВК перемогла у своїй підгрупі та вийшла до фіналу змагань, де зустрілася з командами ЗОШ № 8, ЗОШ № 9, ЗОШ № 10. Хлопці обіграли ЗОШ № 10 та ЗОШ № 8 з рахунком 5:4 та 11:5 відповідно, але програли ЗОШ № 9 – 2:3 і зайняли почесне ІІ місце.

За підсумками Першості відділу освіти з футзалу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, дипломами, переможці – медалями та кубком.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень!

Учитель фізичної культури Калінкін Ю.О.

/Files/images/sport/IMG_4373.JPG/Files/images/sport/IMG_4412.JPG/Files/images/sport/IMG_4379.JPG /Files/images/sport/IMG_4380.JPG/Files/images/sport/IMG_4402.JPG/Files/images/sport/IMG_4416.JPG

Міські змагання з баскетболу серед збірних команд юнаків.

7, 10, 11 лютого в спортивній залі ЗОШ № 10 відбулася Першість відділу освіти з баскетболу серед команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів.

У Першості брали участь команди з 8 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ №1, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, школи-інтернату, ліцею «Гармонія», НВК. Команди змагалися в 2-х підгрупах.

Наша команда вдало виступила в попередній частині змагань та виграла в команд ЗОШ № 5, школи-інтернату, ліцею «Гармонія». У полуфіналі збірна НВК дуже впевнено перемогла ЗОШ № 1 з рахунком 96:18. У фінальній зустричі в динамічній та напруженій боротьбі наша збірна поступилася ЗОШ № 10 з рахунком 59:45 і зайняла ІІ місце. На трєтьому місці – юнаки з команди ЗОШ № 5.

За підсумками Першості з баскетболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень!

/Files/images/sport/IMG_4365.JPG/Files/images/sport/Копия IMG_4367.JPG/Files/images/sport/IMG_4350.JPG/Files/images/sport/IMG_4316.JPG/Files/images/sport/IMG_4359.JPG/Files/images/sport/IMG_4273.JPG/Files/images/sport/IMG_4269.JPG/Files/images/sport/IMG_4268.JPG

Змагання з волейболу серед школярів міста.

3-4 лютого у спортивних залах ЗОШ № 5 та ЗОШ №8 відбулася Першість відділу освіти з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. Команди змагалися в 2-х вікових групах: старша (2000-2002 н.р.), середня (2003 р.н. та молодше).

У Першості брали участь команд з 9 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ № 4, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, школи-інтернату, ліцею «Гармонія», НВК.

Ці змагання після дуже тривалої перерви пройшли цікаво, напружено, у бескопромісній боротьбі за кожний м’яч, кожну партію. У різних вікових групах у дівчат змагалися 10 команд, а в юнаків – 12.

Наша дівоча збірна зайняла почесне ІІ місце у старшій віковій групі (основу команди склали учениці 8-9 класів). Також порадували виступом команда хлопців (середня вікова група), яка зайняла ІІ місце. Юнаки старшого віку в боротьбі за ІІІ місце поступилися ЗОШ № 8 і посіли 4 місце серед 9 команд.

За підсумками Першості відділу освіти з волейболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами.

Молодці учасники змагань! Бажаємо нових досягнень!

/Files/images/sport/Копия IMG_4241.JPG/Files/images/sport/IMG_4200.JPG/Files/images/sport/IMG_4245.JPG/Files/images/sport/Копия IMG_4229.JPG

/Files/images/sport/IMG_4236.JPG/Files/images/sport/IMG_4239.JPG/Files/images/sport/Копия IMG_4257.JPG

Зимові змагання з туризму серед школярів міста.

З метою формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я школярів, залучення їх до фізичної культури та активного відпочинку, збільшення рухової активності школярів, визначення кращих туристів стало вже традицією проводити зимову особово-командну Першість відділу освіти серед школярів з туризму. Змагання відбулися 21 січня в спортивному залі НВК. У Першості брали участь 14 команд з 11 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ № 1, № 4, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, № 17, школи-інтернату, ліцею «Гармонія», НВК у 2 вікових групах: старша (9-11 класи), молодша (5-8 класи). Кількість команд та учасників від команди в особовій першості не обмежувалася, тому змагання набули масового характеру (93 учасники).

До програми змагань входили особово-командні змагання з техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод», туристська естафета. У конкурсно-спортивній програмі школярі показали свої вміння та навички зі снайперського орієнтування (швидка робота з компасом та візуальне вимірювання відстані до контрольних пунктів), в’язання туристських вузлів, топографії (визначення умовних топографічних знаків), укладання рюкзака.

У цікавій та напруженій боротьбі в загальному заліку І місце в старшій та молодшій вікових групах посіли туристи НВК. Призерами в загальному заліку в старшій віковій групі стали учасники команд ліцею «Гармонія» та ЗОШ № 9; у молодшій – команда ліцею «Гармонія» (ІІ місце), ЗОШ № 1 (ІІІ місце).

В особовій першості з ТПТ (техніка пішохідного туризму) у старшій віковій групі впевнено перемогли Бондаренко Ганна та Попов Іван. Призерами в цій віковій групі стали учасники команди НВК Роншина Кристина, Трескіна Анжеліка, Бедрековський Андрій. У молодшій віковій групі переможцями стали Нечосова Софія та Мартиненко Богдан, а з другим результатом на фініші був Турчин Андрій.

У конкурсно-спортивній програмі з в’язання вузлів у групах місця розподілилися таким чином: І місце – Дейч Владислав та Нечосова Софія, ІІ місце – Мартиненко Богдан, ІІІ місце – Коваленко Валерія, Устинов Андрій. У снайперському орієнтуванні перші місця вибороли Дейч Владислав та Нечосова Софія, а призерами стали інші учасники комади НВК – Трескіна Анжеліка, Роньшина Кристина, Устинов Антон, Мартиненко Богдан. У змаганнях з виду «Топографія» І місце зайняла Нечосова Софія, ІІ місце – Мартиненко Богдан. Найбільш масовим був такий вид змагань, як укладання рюкзака. Призерами тут стали Ібатуллін Михайло (ІІ місце) і Дейч Владислав (ІІ місце).

За підсумками зимової Першості відділу освіти з туризму переможці та призери командних та особистих змагань були нагороджені грамотами та дипломами.

Молодці учасники змагань! Так тримати!

Головний суддя змагань Ю.О. Калінкін

/Files/images/sport/IMG_4145.JPG/Files/images/sport/IMG_4143.JPG/Files/images/sport/IMG_4130.JPG/Files/images/sport/IMG_4127.JPG/Files/images/sport/IMG_4119.JPG/Files/images/sport/IMG_4116.JPG/Files/images/sport/IMG_4101.JPG/Files/images/sport/IMG_4100.JPG

/Files/images/sport/IMG_4155.JPG/Files/images/sport/IMG_4083.JPG

Спортивне свято

У рамках проекту «Трикутник партнерства: батьки – діти – педагоги» 22.04.2016 у 1-Б класі було проведено свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

/Files/images/DSC04745.JPG

/Files/images/DSC04747.JPG

/Files/images/DSC04762.JPG

Туризм

Веселі старти

З метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризації здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей 4 листопада у спортивному залі ЗОШ № 9 відбулися змагання ІІ етапу «Веселі старти». Команди складалася з 10 учасників (5 хлопців, 5 дівчат) 2005 року народження, які змагалися у 4-х комплексних естафетах: «Швидкість з м’ячем», «Спритний м’яч», «Флорбол», «Стрітбол». Змагання проходили напружено та цікаво. До останнього не було зрозуміло, хто буде першим. У підсумку І місце виборола команда ЗОШ № 8, ІІ місце - за школярами ЗОШ № 9. Команда НВК теж вдало виступила та посіла почесне ІІІ місце, ставши призером ІІ етапу змагань «Веселі старти-2015». Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами.

ВІДДІЛ ОСВІТИ ДИМИТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УКРАЇНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ФОТОЗВІТ

про пішохідний похід ІІ ступеня складності

по Автономній Республіці Крим

за маршрутом:

м. Димитров – м. Бахчисарай – печ. місто Чуфут-Кале – печ. місто Тепе - Кермен – т/с Алімова балка – печ. мон. Челтер-Коба – т/с Кокозка - 2 – Великий каньон Криму – т/с Баш - Дере – Ай-Петрінська ялла (н.п. Охотниче) – м. Алушта – т/с Кутузовський фонтан – м. Симферополь – м. Димитров.

групи туристів Української гімназії

в складі 9 чоловік з 13по 20 жовтня 2012 р.

Керівник групи: Калінкін Юрій Олександрович

Заст.керівника: Мороз Сергій Володимирович

м. Димитров, 2012

Підсумки олімпіади 2013

14 грудня 2013 року у ЗОШ № 5 проходив ІІ етап(міський) Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури. Дівчата (12 учасниць) та юнаки (15 учасників) змагалися у 7 видах програми(теоретичний тур та 6 практичних завдань). Перші місця посіли Ілічук Олександр та Глущенко Анастасія. Другі місця теж вибороли учні Української гімназії Дудник Олександр та Антипіна Ольга.

/Files/images/Переможці та призери Олімпіади з фізичної культури.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 530