• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Спортивне життя

«Веселі старти»

18 жовтня 2019 року учні 5-х класів НВК узяли участь у міських змаганнях «Веселі старти», які відбувалися в ЗОШ №9. Команда з честю витримала випробування, долаючи труднощі, і посіла ІІІ місце. Вітаємо наших п’ятикласників з гарним досягненням і бажаємо подальших перемог!

/Files/images/sport-2019/07.jpg/Files/images/sport-2019/08.jpg

Спортивно-масові заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту

14 вересня 2019 року на стадіоні «Шахтар» із метою формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовленості, гармонійного розвитку природних здібностей та психічних якостей, використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя, заохочення молоді до систематичних занять фізкультурою та спортом відбулися спортивно-масові заходи із нагоди Дня фізичної культури та спорту серед учнівської молоді міста.

Учні дев’яти навчальних закладів міста змагалися в легкоатлетичній естафеті 4х100 м, перетягуванні канату, піднімання гирі, армреслінгу.

У перетягуванні канату кращими стали дівчата нашого навчального закладу - НВК, які вибороли перше місце. У підніманні гирі чемпіонкою стала учениця 11-А класу НВК Бордюг Вероніка, а Гурко Нікіта, учень 10-А класу, посів почесне третє місце.

Бажаємо юним спортсменам нових досягнень!

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/05.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/04.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/02.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/01.jpg

День здоров’я – свято фізкультури та спорту

13.09.2019 на спортивних майданчиках навчально-виховного комплексу пройшов масовий фізкультурно-спортивний захід «День здоров’я», у якому взяли участь 417 учнів 5-11-х класів.

Після відкриття заходу учні 8-А класу привітали учасників, виконавши запальний флешмоб. Потім команди розійшлися по своїх станціях, і почалися веселі, розважальні, емоціональні естафети, конкурси, змагання. До програми завдань для 5-8 класів (середня ланка) входили наступні види: танцювальний конкурс, удари по воротах (футбол), конкурс «Відгадай малюнок», стрибки через скакалку, естафети – «Збір кульок», «Кегельбан», «Кенгуру», «Водоноша», «Перенесення «суші»», із набиванням тенісного м’яча, зі стрибками через скакалку, із обручем. У 9-11 класів (старша ланка) отримали такі завдання: жонглювання футбольного м’яча, кидки баскетбольного м’яча, стрибки через скакалку, хокейні кидки по воротах, естафетний біг, естафети – із веденням баскетбольного та футбольного м’яча, «Велобігунок», «Кегельбан», велосипедна.

Кращими в стрибках через скакалку були Кобякова К.(5-а кл.), Буряк А. (9-в кл.). Жонглював м’ячем краще за всіх Боєв М.(11-а кл.). Учні 11-а класу стали кращими в кидках та жонглюванні м’яча, стрибках через скакалку, естафеті «Велобігунок». У легкоатлетичній естафеті та естафеті «Кегельбан» команда 11-а класу розділила перше місце з командою 10-а класу. У естафетах «Ведення м’ячів», «Їзда на велосипеді» першими стали учні 10-а класу. У змаганнях із хокейних кидків здобули перемогу гімназисти 11-б класу.

Фаворитами в середній ланці виявилася команда 8-а класу, яка перемогла в танцювальному конкурсі, ударах по воротах, естафетах із обручем, «Кегельбан», «Перенос «суші»». Команда 5-б двічі була першою: у конкурсі «Відгадай малюнок» та естафеті «Збір кульок». Учні 5-в класу стали переможцями в естафеті зі стрибками через скакалку. Естафету «Водоноша» виграла команда 7-а класу, а естафету з набиванням тенісного м’яча – команда 7-в класу.

Учні із задоволенням узяли участь у заході, спрямованому на поширення пропаганди здорового способу життя, ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні, залученню учнівської молоді до систематичних занять спортом.

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/11.jpg /Files/images/sport-2019/den_zdorovya/10.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/09.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/08.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/07.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/06.jpg

Ми майбутні олімпійці!

У межах Олімпійського тижня в НВК керівник гуртка «Юні туристи-краєзнавці» І.В. Левко провела з учнями 3-А класу тематичне заняття. Діти стали учасниками флешмобу «Ми майбутні олімпійці», а потім на них чекали веселі естафети. Діти із завзяттям займалися спортом, отримали багато позитиву й гарний настрій у нагороду.

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/20.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/21.jpg

Олімпійський урок у НВК

У межах Олімпійського тижня, який традиційно проводиться на початку вересня, у НВК було проведено Олімпійські уроки, на яких учні познайомилися з історією олімпійських ігор, дізналися про види спорту, які вважаються олімпійськими, створили галерею видатних спортсменів України.

/Files/images/sport-2019/olmp/02.jpg/Files/images/sport-2019/olmp/01.jpg

Олімпійський урок

У межах Олімпійського тижня 12 вересня 2019 року учні 8-Б класу стали учасниками Олімпійського уроку, у ході якого вони пізнавали цікаві факти з історії Олімпійських Ігор, ділилися спогадами про сучасні спортивні події світу. Творчими групами класу були створені плакати із символами Олімпійських Ігор та розповіді про власний спортивний досвід.

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/19.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/18.jpg

Велопробіг

12 вересня 2019 року учні навчально-виховного комплексу взяли участь у велопробігу, присвяченому Дню фізичної культурі та спорту.

22 учасники, учні 8-11 класів, за маршрутом м-н Східний – х.Балаган – с. Миролюбівка – с. Новоекономічне – м-н Східний здійснили подорож мальовничими місцям рідного краю. Помірне фізичне навантаження та незабутні краєвиди дали змогу чудове провести час на свіжому повітрі. Велопробіг – це не тільки фізкультурна активність, пропагування здорового способу життя, а й можливість відкрити для себе нові красиві куточки природи, пізнання своїх можливостей та бажання нових зустрічей, нових друзів.

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/13.jpg/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/12.jpg

День спортивних ігор

11.09.2019 р. на спортивних майданчиках навчально-виховного комплексу проводився День спортивних ігор згідно з планом фізкультурно-спортивних заходів Олімпійського тижня. Відбулися товариські зустрічі з волейболу та «малюкболу» серед дівчат 9-11 класів. У юнаків збірні паралельних класів змагалися за Кубок НВК із футболу.

Досить цікаво, азартно, по-бойовому проходили зустрічі з футболу. На початку впевнено збірна 6-х класів перемогла з рахунком 6:1 збірну 5-х класів. Потім несподівано збірна 7-х класів зіграла внічию зі збірною 8-х класів і в серії пенальті здобула перемогу – 3:2. У фіналі збірна 6-х класів не залишила шансів команді учнів 7-х класів, переграла з рахунком 6:1 і стала переможцем змагань. У складі команди-переможниці відзначилися гарною грою Мельник Владислав, Кір‘яков Іван, Гаюк Максим, Дербеньов Тимофій, Машир Владислав, Машуров Даниїл, Карпусь Олег, Савкін Микола.

Вітаємо юних футболістів із перемогою і бажаємо їм нових спортивних досягнень!

/Files/images/sport-2019/den_zdorovya/16.jpg

Першість НВК із шашок

10.09.2019 у спортивному залі НВК відповідно до програми проведення фізкультурно-спортивних заходів Олімпійського тижня відбулася Першість навчального закладу з шашок серед юнаків та дівчат, у якій узяли участь учні 5-10 класів. На попередньому етапі 8 дівчат у 2-х підгрупах та 17 юнаків у 4-х підгрупах за колової системою проведення змагань розіграли вихід до фінальної частини змагань.

У напруженій та непередбачуваній боротьбі перше місце посіла Політова Дар’я (8-в кл.). Друге місце розподілили Бунєєва Руслана (10-б кл.) та Хороших Катерина (10-а кл.). На третьому місці – Нечосова Софія (10-б кл.). Серед юнаків у фіналі теж точилася боротьба за призові місця. У підсумку перше місце за Гармашовим Кирилом (9-а кл.), друге місце в Порецького Івана (7-а кл.), третім призером став Сорокін Антон (7-а кл.).

Учасникам змагань бажаємо нових перемог.

/Files/images/sport-2019/06.jpg /Files/images/sport-2019/05.jpg

Фiнал Першостi вiддiлу освiти з баскетболу

02.05.2019 р. у спортивному залі ЗОШ № 10 відбулися фінальні зустрічі Першості відділу освіти з баскетболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх закладів міста. У змаганнях, які проходили за коловою системою, узяли участь 5 команд: ЗОШ № 1, ЗОШ № 5, ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, НВК.

Команда НВК здобула легку перемогу над ЗОШ № 9, але наступні дві зустрічі були напружені та цікаві до останніх секунд. Спочатку наша команда пермогла юнаків

ЗОШ № 1 із рахунком 46:44, а потім – команду ЗОШ № 5 - 39:38. У боротьбі за 1 місце команда НВК поступилася команді ЗОШ № 10 і посіла почесне 2 місце. За підсумками змагань команда ЗОШ № 1 посіла 3 місце.

Команди-призери були нагороджені грамотами та кубками.

Бажаємо учасникам змагань нових спортивних досягнень!

/Files/images/sport-2019/02.jpg/Files/images/sport-2019/04.jpg/Files/images/sport-2019/03.jpg/Files/images/sport-2019/01.jpg

Тиждень громадського здоров’я

8-13 квітня 2019 року по всій Україні відзначається тиждень громадського здоров’я. Мирноградський НВК не залишився осторонь цієї акції, провівши низку заходів.

Розпочався тиждень Всеукраїнським уроком у 1-11 класах «Громадське здоров’я».

До Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці навчального закладу діяла виставка-порада «Чи бути здоровим – вирішуєш ти!» та тематична поличка «Здоров’я дорожче за багатство». Усі бажаючі мали змогу переглянути представлені матеріали, які сприяли популяризації спорту серед молоді. З метою виховання в учнів турботливого ставлення до особистого здоров’я вчителями фізичної культури НВК Калінкіним Ю.О. та Левко І.В. для учнів початкової ланки було проведено розважальні естафети «Веселі старти», а старшокласники із задоволенням узяли участь у флешмобі «Ми за здоровий спосіб життя».

Не залишились осторонь і дорослі. На базі закладу за ініціативи вчителя Левко І.В. створено групу здоров’я «Намистинки», де займаються пілатесом жінки різного віку – жительки навколишніх мікрорайонів.

Проведені заходи підтверджують гасло «Бути здоровим – жити здорово», оскільки гарний настрій не покидав нікого протягом занять фізичною культурою чи просто вправами.

/Files/images/sport_2018/39.jpg/Files/images/sport_2018/40.jpg/Files/images/sport_2018/41.jpg/Files/images/sport_2018/42.jpg/Files/images/sport_2018/38.jpg/Files/images/sport_2018/37.jpg

Весняний велопробіг

Із метою покращення туристсько-спортивної, прикладної фізичної підготовки, вивчення історії рідного краю, популяризації здорового способу життя члени гуртка «Сокіл-Джура» НВК теплим весняним днем здійснили одноденний навчально-тренувальний велосипедний похід за маршрутом: м. Мирноград – с. Новоекономічне – с. Миролюбівка – с. Малинівка – с. Новоекономічне – м. Мирноград. Учасники походу дістали змогу помилуватися красивими місцями рідного краю та здобули безліч позитивних емоцій.

/Files/images/sport_2018/35.jpg/Files/images/sport_2018/33.jpg/Files/images/sport_2018/34.jpg/Files/images/sport_2018/36.jpg

Змагання «Шкільна волейбольна ліга України» серед дівчат міста

16 лютого 2019 р. у спортивному залі ЗОШ № 5 відбувся І етап змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед команд дівчат старшої вікової групи (2002 р.н. та молодше) загальноосвітніх навчальних закладів.

8 команд загальноосвітніх закладів освіти міста (ЗОШ №1, №4, ЗОШ №5, №6, №9, №10, ЗЗСО-ліцей «Гармонія», НВК) змагалися за право взяти участь в обласних змаганнях із волейболу.

Команда дівчат НВК у попередньому етапі здобула перемогу над іншими командами та вийшла у фінальну частину змагань. Зустріч за перше місце вийшла цікавою та напруженою, де перемогу з рахунком 2:1 здобула команда ЗЗСО-ліцей «Гармонія», а команда НВК посіла почесне друге місце. Волейболістки ЗОШ № 6 перемогли команду ЗОШ № 10 і вибороли третє місце в цих змаганнях.

За підсумками міського етапу Всеукраїнських змагань із волейболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами.

Бажаємо нових спортивних досягнень!

/Files/images/sport_2018/29.jpg/Files/images/sport_2018/32.jpg/Files/images/sport_2018/31.jpg/Files/images/sport_2018/30.jpg

Змагання з волейболу серед школярів міста.

9 лютого 2019 р. у спортивному залі ЗОШ № 10 відбувся І етап змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед команд юнаків старшої вікової групи (2002 р.н. та молодше) загальноосвітніх навчальних закладів.

У змаганнях брали участь команди з 7 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ № №1, №4, № 6, № 9, № 10, ЗЗСО-ліцей «Гармонія», НВК.

Зустрічі проходили за олімпійською системою з вибуванням, і тому кожна партія була напруженою та бескопромісною.

Команда юнаків НВК у боротьбі за призові місця виграла у команд ЗОШ № 6,

ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, але у фіналі змагань поступилася команді ЗЗСО-ліцей «Гармонія» - І місце - і посіла почесне ІІ місце. Волейболісти ЗОШ № 10 перемогли команду ЗОШ № 6 і вибороли ІІІ місце в цих змаганнях.

За підсумками міського етапу Всеукраїнських змагань із волейболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень!

/Files/images/sport_2018/28.jpg/Files/images/sport_2018/24.jpg

/Files/images/sport_2018/27.jpg/Files/images/sport_2018/25.jpg

Змагання з міні-футболу.

27 – 29 вересня 2018 року на футбольних полях із штучним покриттям ЗОШ № 1 та ЗОШ № 8 проводилася Першість відділу освіти з міні-футболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх закладів міста. Спочатку команди змагалися в 2-х групах: група «А» (ЗОШ № 1, ЗОШ № 9, ЗЗСО ліцей «Гармонія», НВК), група «Б» (ЗОШ № 8, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ № 6, ЗОШ № 10).

Перші дві команди з кожної групи виходили до фінальної частини змагань. Команди, що посіли другі місця в групах, вели боротьбу за третє місце в першості, а переможці – за перше місце. На попередньому етапі команда НВК посіла І місце в групі та зустрілася у фіналі з командою ЗОШ № 5. Наші футболісти продемонстрували технічну та тактичну переконливу гру, що дало змогу виграти з рахунком 5:2 і стати переможцями змагань. Третє місце посіла команда ЗОШ № 9.

Бажаємо нових спортивних досягнень!

/Files/images/sport_2018/20.jpg/Files/images/sport_2018/22.jpg/Files/images/sport_2018/21.jpg/Files/images/sport_2018/23.jpg

Нам не потрібен автомобіль!

У вересні 2018 року з нагоди Дня без автомобілів учні 8-11 класів НВК разом із педагогами здійснили велопробіг за маршрутом м.Мирноград – с.Миролюбівка – м.Мирноград, який мав на меті не тільки пропагувати здоровий спосіб життя, а й закликати суспільство користуватися безпечним для екології засобом пересування.


/Files/images/sport_2018/17.jpg/Files/images/sport_2018/19.jpg/Files/images/sport_2018/18.jpg/Files/images/sport_2018/16.jpg

День Здоров’я

07 вересня 2018 року о 7.45 у межах Олімпійського тижня учні 5-8 класів НВК у кількості 265 чоловік узяли участь в єдиній ранковій зарядці. Діти отримали багато позитивних емоцій і заряд бадьорості на цілий день , виконуючи спортивні вправи під запальну музику.

/Files/images/sport_2018/1.jpg/Files/images/sport_2018/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 704