• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота

Семінар-практикум для вчителів початкової ланки

26.02.2020 року на базі Добропільського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області проходив семінар-практикум «Організація роботи у 2 класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України», в якому взяли участь учителі початкових класів Мирноградського НВК Гобиш Наталія Іванівна та Зінов’єва Марина Петрівна. Педагоги ЗЗСО Донеччини поділилися досвідом роботи в проектних класах. Учитель 1-А класу НВК Гобиш Н.І. провела майстер-клас, продемонструвавши колегам особливості викладання інтегрованого курсу «Українська мова» в межах проекту «Інтелект України». Наприкінці заходу педагоги отримали сертифікати.

/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/02.jpg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/03.jpg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/04.jpg
/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/01.jpg

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ

31 січня 2020 року в НВК відбулося планове засідання міської творчої групи вчителів природничого циклу. Керівник - Коваленко Н.І., учитель хімії НВК, та Зайдулліна Л.З., учитель фізики, провели майстер-клас для вчителів міста за темою «Використання мультимедійної дошки на уроках природничого циклу як одна з вимог сучасного освітнього процесу», який мав на меті познайомити педагогів з основами та принципами роботи мультимедійного комплексу, програмного забезпечення SMART Notebook, основними способами використання інтерактивної дошки на уроках, , підвищити компетенцію викладачів у максимально ефективному використанні нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій, стимулювати активну пізнавальну діяльність слухачів.

/Files/images/metodichna_robota/schen_20/04.jpg/Files/images/metodichna_robota/schen_20/03.jpg/Files/images/metodichna_robota/schen_20/01.jpg/Files/images/metodichna_robota/schen_20/02.jpg

Обласний семінар-практикум для вчителів англійської мови

10 червня 2019 року заступник директора з навчально-виховної роботи Штагер Катерина Миколаївна та вчитель англійської мови Гречишкіна Марина Михайлівна взяли участь в обласному семінарі-практикумі від Авторизованого центра Кембриджських екзаменів UA029 «Поліглот» з теми «Сучасні підходи до викладання англійської мови». Спікерами заходу були: Оксана Козуб – директор мовного центру та Юлія Горбенко – керівник екзаменаційного центру. На семінарі учасники мали змогу ознайомитися з новими навчальними посібниками для нової української програми, умовами отримання міжнародних сертифікатів для учнів та вчителів, взяли участь у воркшопі «Мотиваційні поради та прийоми». Гарним настроєм, врученням сертифікатів та розіграшом призів закінчилася ця зустріч.

/Files/images/mjnarodn_proekti/01.jpg/Files/images/metodichna_robota/02.jpg/Files/images/metodichna_robota/3.jpg/Files/images/metodichna_robota/3.jpg

Учительські будні

Кафедра вчителів початкових класів НВК – творчий колектив, який спрямовує свою діяльність на вдосконалення та систематичне впровадження інноваційних форм у навчально-виховний процес. 30.10. 2018р. на засіданні кафедри вчителі проаналізували роботу за І чверть та поділилися своїми наробками з колегами.

/Files/images/metodichna_robota/1.jpg/Files/images/metodichna_robota/2.jpg

Відкрите засідання кафедри вчителів математики та інформатики

14 березня 2018 року було проведено відкрите засідання МО кафедри вчителів математики та інформатики НВК Мирноградської міської ради за темою «Іноваційні технології на уроках математики та інформатики», де обговорювалися такі питання:

1. Інноваційні аспекти профільного навчання.

2. Інтерактивні технології: кооперативна форма організації діяльності учнів на уроках математики та інформатики.

3. Узагальнення та систематизація навчального матеріалу з метою підготовки учнів 11-их класів до ЗНО та 9-их класів ДПА за допомогою інтерактивних методів навчання.

/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140329101.jpg/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140405445.jpg/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140506826.jpg/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140641443.jpg

Відкрите засідання кафедри іноземних мов

В рамках предметного тижня 3 березня пройшло відкрите засідання кафедри іноземних мов за темою "Забезпечення якісного викладання іноземних мов шляхом впровадження інноваційних технологій. Орієнтир - навички 21 століття". Під час засідання було презентовано передовий досвід роботи вчителя німецької мови Миронової Н. І. Кожен вчитель показав практичні вправи з використанням сучасних технологій (інтерактивне навчання, ІКТ, метод проектів, використання ресурсів інтернет, технологія співпраці, технологія розвитку критичного мислення) та ознайомились з поняттям STEM-освіти

/Files/images/metodichna_robota/P80302-160143[1].jpg/Files/images/metodichna_robota/P80302-155439[1].jpg/Files/images/metodichna_robota/P80302-154817[1].jpg/Files/images/metodichna_robota/P80302-151147[1].jpg

Робота методичної кафедри

1 березня 2018 року в Мирноградському НВК відбулося засідання методичної кафедри вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін, де було заслухано творчий звіт Грузинової М.О., учителя зарубіжної літератури, яка проходить атестацію в 2017-2018 навчальному році. Керівник методичної кафедри Дробязко Ю.В. ознайомила присутніх з онлайновим сервісом LearningApps.org, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Юлія Володимирівна зазначила, що він є конструктором для розробки різноманітних завдань у будь-яких предметних галузях, його можна використовувати як на уроках, так і в позаурочний час, і для малечі, і для старшокласників.

/Files/images/metodichna_robota/P80301-130358.jpg /Files/images/metodichna_robota/P80301-130856.jpg

/Files/images/metodichna_robota/P80301-131035.jpg/Files/images/metodichna_robota/P80301-130302.jpg

Засідання шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-природничих дисциплін.

27 лютого 2018 р. відбулось відкрите засідання шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-природничих дисциплін.

На засіданні були присутні всі вчителі шкільного методичного об’єднання.

Засідання було присвячено обміну досвідом з питань використання інноваційних технологій на уроках суспільно-природничого циклу.

Переходова О.І., керівник кафедри, виступила з інформацією про роль інноваційних технологій в освіті та їх впровадження у навчально-виховний процес.

Вона підкреслила, що вчителі ШМО успішно в своїй навчально-виховній діяльності використовують інноваційні технології.

Найбільш результативними серед них є :

-- технології інтерактивного навчання

-- інформаційні технологій

-- проектні технології

-- ігрові та інтегровані технології навчання

Вчителі, які атестуються, ознайомили присутніх з досвідом роботи з використання інноваційних технологій на своїх уроках.

Лійка А.В. , учитель біології, розповів про свій досвід з приводу використання інноваційних технологій на уроках біології та при роботі з обдарованими дітьми.

На своїх уроках вчитель активно застосовує інтерактивні методи навчання -- обговорення, дискусії, роздуми, які дають учням можливість обмінюватися ідеями, враженнями, активізують розумову діяльність, навчають умінню висловлювати власні ідеї та думки, а також почути міркування однокласників, це елементи кооперативного навчання-робота в парах, ротаційні трійки, карусель, “Один-удвох-усі разом”..

Працюючи з обдарованими дітьми вчитель використовує лабораторні дослідження, інформаційні технологій , проектні технології. Багато уваги він приділяє роботі з обдарованими дітьми по лінії МАН.

Зайдулліна Л.З.., вчитель фізики , розповіла про свій досвід роботи з інноваційними технологіями на уроках фізики .

Л.З. Зайдулліна поділилась досвідом використання різноманітних інноваційних форм і методів організації роботи, що враховують суб’єктивний досвід учнів на уроках фізики. У своєму виступі вона підкреслила, що одним із дійових стимулів залучення учнів до навчання є усвідомлення ними практичної значимості знань. Вчитель наголосила, що у навчальному процесі необхідно більш широко застосовувати практично орієнтовані завдання, за допомогою яких учні зможуть продемонструвати здатність використовувати фізичні знання в повсякденній практичній діяльності, при поясненні явищ буденного життя і життєдіяльності людини.

Зайдулліна Л.З постійно використовує інформаційні технології навчання , які дозволяють підвищити інтерес учнів до вивчення предметів природничого циклу, активізувати їх пізнавальну діяльність, сприяють формуванню наукового світогляду.

/Files/images/metodichna_robota/Заседание кафедры - Средство просмотра фотографий Windows 2018-02-27 23.23.03.png

Засідання методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу

21 вересня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів НВК гуманітарного циклу. Було проаналізовано результати 2016-2017 н.р., обговорено методичні рекомендації та план роботи на 2017-2018 н.р.

/Files/images/metodichna_robota/P70921-134442.jpg/Files/images/metodichna_robota/P70921-134507.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 649