• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота

Методичні об'єднання вчителів Мирноградського ОЗЗСО

Робота методичних об'єднань Мирноградського ОЗЗСО

Робота МО початкових класів під час канікул

Самоосвіта педагога – це провідна форма вдосконалення професійної компетентності, що полягає в засвоєнні, оновленні, поширенні й поглибленні знань, узагальненні досвіду шляхом цілеспрямованої системної самоосвітньої роботи. Під час зимових канікул учителі початкових класів НВК брали участь у вебінарах і конференціях та поповнили методичні скарбнички дидактичним та демонстраційним матеріалами, створеними власноруч.

Важливим є те , що самоосвіта педагога веде не лише до власного саморозвитку й самовдосконалення професійних потреб, а й до розвитку самих учнів, удосконалення їх пізнавальних інтересів та творчих здібностей.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/12.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/11.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/10.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/09.jpg

Засідання педагогічної ради

21 січня 2021 року в Мирноградському НВК відбулося онлайн засідання педагогічної ради, під час якої адміністрація закладу познайомила присутніх із результатами роботи НВК за І семестр 2020-2021 навчального року: до уваги педагогів було представлено аналіз якості навчальних досягнень гімназистів, результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з навчальних предметів, аналіз виховної роботи та роботи педколективу щодо попередження дитячого травматизму. У ході опрацювання методичної теми «Педагогічний дизайн навчання онлайн» вчителі ділилися досвідом щодо організації самоосвітньої діяльності, а педагоги, які мають пройти атестацію в 2021 році, представили свої творчі звіти. Практичним психологом Таран І.Г. були надані рекомендації щодо протидії булінгу в класних колективах..

/Files/images/pedrada/pedrada_2021/06.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/05.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/04.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/03.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/02.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/01.jpg

Чергове засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів НВК

13 січня 2021року відбулося чергове засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів НВК, де було проведено аналіз роботи педагогів за І семестр, підведено підсумки навчальних досягнень учнів. Виходячи із потреб сучасності, учителі обговорили актуальне питання «Як зробити дистанційне навчання справді ефективним», оскільки освітяни повинні не тільки вміти використовувати онлайн – ресурси, а й грамотно планувати свою роботу, домовлятися про спільні правила й ретельно оцінювати власні потреби та можливості. Наприкінці засідання вчителі поділилися своїми методичними наробками.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/08.png/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/07.png

Робота методичного об’єднання

В останні дні навчання відбулося чергове засідання кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін НВК за темою «Інноваційні педагогічні технології в сучасному навчанні», під час якого педагогами було розглянуто зміни в ЗНО з української мови та літератури 2021, обговорено результати Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, конкурсу ім. Т.Г. Шевченка. Наприкінці засідання вчителі поділились методичними родзинками для досягнення високих результатів у роботі з учнями.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/05.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/04.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/06.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/03.jpg

Засідання методичного об’єднання вчителів математики та інформатики

Наприкінці І семестру відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики та інформатики, де було проведено аналіз роботи МО за І семестр, підведено підсумки ІІ етапу олімпіад, учнівських конкурсів. Учителі також обговорювали питання впровадження в практику STEM-технологій, використання елементів розвивального навчання, формування мотивації навчальної діяльності на уроках математики та інформатики.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/02.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/01.jpg

Семінар-практикум для вчителів початкової ланки

26.02.2020 року на базі Добропільського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області проходив семінар-практикум «Організація роботи у 2 класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України», в якому взяли участь учителі початкових класів Мирноградського НВК Гобиш Наталія Іванівна та Зінов’єва Марина Петрівна. Педагоги ЗЗСО Донеччини поділилися досвідом роботи в проектних класах. Учитель 1-А класу НВК Гобиш Н.І. провела майстер-клас, продемонструвавши колегам особливості викладання інтегрованого курсу «Українська мова» в межах проекту «Інтелект України». Наприкінці заходу педагоги отримали сертифікати.

/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/02.jpg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/03.jpg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/04.jpg
/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/01.jpg

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ

31 січня 2020 року в НВК відбулося планове засідання міської творчої групи вчителів природничого циклу. Керівник - Коваленко Н.І., учитель хімії НВК, та Зайдулліна Л.З., учитель фізики, провели майстер-клас для вчителів міста за темою «Використання мультимедійної дошки на уроках природничого циклу як одна з вимог сучасного освітнього процесу», який мав на меті познайомити педагогів з основами та принципами роботи мультимедійного комплексу, програмного забезпечення SMART Notebook, основними способами використання інтерактивної дошки на уроках, , підвищити компетенцію викладачів у максимально ефективному використанні нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій, стимулювати активну пізнавальну діяльність слухачів.

/Files/images/metodichna_robota/schen_20/04.jpg/Files/images/metodichna_robota/schen_20/03.jpg/Files/images/metodichna_robota/schen_20/01.jpg/Files/images/metodichna_robota/schen_20/02.jpg

Обласний семінар-практикум для вчителів англійської мови

10 червня 2019 року заступник директора з навчально-виховної роботи Штагер Катерина Миколаївна та вчитель англійської мови Гречишкіна Марина Михайлівна взяли участь в обласному семінарі-практикумі від Авторизованого центра Кембриджських екзаменів UA029 «Поліглот» з теми «Сучасні підходи до викладання англійської мови». Спікерами заходу були: Оксана Козуб – директор мовного центру та Юлія Горбенко – керівник екзаменаційного центру. На семінарі учасники мали змогу ознайомитися з новими навчальними посібниками для нової української програми, умовами отримання міжнародних сертифікатів для учнів та вчителів, взяли участь у воркшопі «Мотиваційні поради та прийоми». Гарним настроєм, врученням сертифікатів та розіграшом призів закінчилася ця зустріч.

/Files/images/mjnarodn_proekti/01.jpg/Files/images/metodichna_robota/02.jpg/Files/images/metodichna_robota/3.jpg/Files/images/metodichna_robota/3.jpg

Учительські будні

Кафедра вчителів початкових класів НВК – творчий колектив, який спрямовує свою діяльність на вдосконалення та систематичне впровадження інноваційних форм у навчально-виховний процес. 30.10. 2018р. на засіданні кафедри вчителі проаналізували роботу за І чверть та поділилися своїми наробками з колегами.

/Files/images/metodichna_robota/1.jpg/Files/images/metodichna_robota/2.jpg

Відкрите засідання кафедри вчителів математики та інформатики

14 березня 2018 року було проведено відкрите засідання МО кафедри вчителів математики та інформатики НВК Мирноградської міської ради за темою «Іноваційні технології на уроках математики та інформатики», де обговорювалися такі питання:

1. Інноваційні аспекти профільного навчання.

2. Інтерактивні технології: кооперативна форма організації діяльності учнів на уроках математики та інформатики.

3. Узагальнення та систематизація навчального матеріалу з метою підготовки учнів 11-их класів до ЗНО та 9-их класів ДПА за допомогою інтерактивних методів навчання.

/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140329101.jpg/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140405445.jpg/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140506826.jpg/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140641443.jpg

Робота методичної кафедри

1 березня 2018 року в Мирноградському НВК відбулося засідання методичної кафедри вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін, де було заслухано творчий звіт Грузинової М.О., учителя зарубіжної літератури, яка проходить атестацію в 2017-2018 навчальному році. Керівник методичної кафедри Дробязко Ю.В. ознайомила присутніх з онлайновим сервісом LearningApps.org, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Юлія Володимирівна зазначила, що він є конструктором для розробки різноманітних завдань у будь-яких предметних галузях, його можна використовувати як на уроках, так і в позаурочний час, і для малечі, і для старшокласників.

/Files/images/metodichna_robota/P80301-130358.jpg /Files/images/metodichna_robota/P80301-130856.jpg

/Files/images/metodichna_robota/P80301-131035.jpg/Files/images/metodichna_robota/P80301-130302.jpg

Засідання шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-природничих дисциплін.

27 лютого 2018 р. відбулось відкрите засідання шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-природничих дисциплін.

На засіданні були присутні всі вчителі шкільного методичного об’єднання.

Засідання було присвячено обміну досвідом з питань використання інноваційних технологій на уроках суспільно-природничого циклу.

Переходова О.І., керівник кафедри, виступила з інформацією про роль інноваційних технологій в освіті та їх впровадження у навчально-виховний процес.

Вона підкреслила, що вчителі ШМО успішно в своїй навчально-виховній діяльності використовують інноваційні технології.

Найбільш результативними серед них є :

-- технології інтерактивного навчання

-- інформаційні технологій

-- проектні технології

-- ігрові та інтегровані технології навчання

Вчителі, які атестуються, ознайомили присутніх з досвідом роботи з використання інноваційних технологій на своїх уроках.

Лійка А.В. , учитель біології, розповів про свій досвід з приводу використання інноваційних технологій на уроках біології та при роботі з обдарованими дітьми.

На своїх уроках вчитель активно застосовує інтерактивні методи навчання -- обговорення, дискусії, роздуми, які дають учням можливість обмінюватися ідеями, враженнями, активізують розумову діяльність, навчають умінню висловлювати власні ідеї та думки, а також почути міркування однокласників, це елементи кооперативного навчання-робота в парах, ротаційні трійки, карусель, “Один-удвох-усі разом”..

Працюючи з обдарованими дітьми вчитель використовує лабораторні дослідження, інформаційні технологій , проектні технології. Багато уваги він приділяє роботі з обдарованими дітьми по лінії МАН.

Зайдулліна Л.З.., вчитель фізики , розповіла про свій досвід роботи з інноваційними технологіями на уроках фізики .

Л.З. Зайдулліна поділилась досвідом використання різноманітних інноваційних форм і методів організації роботи, що враховують суб’єктивний досвід учнів на уроках фізики. У своєму виступі вона підкреслила, що одним із дійових стимулів залучення учнів до навчання є усвідомлення ними практичної значимості знань. Вчитель наголосила, що у навчальному процесі необхідно більш широко застосовувати практично орієнтовані завдання, за допомогою яких учні зможуть продемонструвати здатність використовувати фізичні знання в повсякденній практичній діяльності, при поясненні явищ буденного життя і життєдіяльності людини.

Зайдулліна Л.З постійно використовує інформаційні технології навчання , які дозволяють підвищити інтерес учнів до вивчення предметів природничого циклу, активізувати їх пізнавальну діяльність, сприяють формуванню наукового світогляду.

/Files/images/metodichna_robota/Заседание кафедры - Средство просмотра фотографий Windows 2018-02-27 23.23.03.png

Кiлькiсть переглядiв: 832