• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота

26 листопада 2019 року згідно з планом спільних профорієнтаційних заходів Мирноградського центру зайнятості та НВК учні 10-А класу відвідали відділення Приватбанку, що на мікрорайоні «Молодіжний». Керівник Матвеюк В.А. розповіла старшокласникам про особливості роботи в банку, послуги, які пропонуються для населення, познайомила з видами пластикових карток та правилами їх видачі. Гімназисти щиро вдячні за змістовну й корисну інформацію працівнику Приватбанку.

/Files/images/prof2019-2020/07.jpg/Files/images/prof2019-2020/08.jpg

Профорієнтаційна робота

17 жовтня 2019 року в актовому залі НВК відбулася зустріч учнів 11-х класів із старшим інспектором Покровсько-Ясинуватського ОМВК сержантом Лінським С.Г., який поінформував старшокласників про вищі навчальні заклади, що готують спеціалістів військових професій, умови вступу, переваги навчання в них. Наприкінці заходу військовослужбовець відповів на запитання гімназистів щодо працевлаштування та соціального захисту випускників таких навчальних закладів.

/Files/images/prof2019-2020/05.jpg/Files/images/prof2019-2020/06.jpg

Школярам про основи податкового законодавства

10 жовтня 2019 року в актовому залі НВК відбулася зустріч представників Мирноградської державної інспекції Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області з учнями 8-9 класів. Начальник інспекції Кононіхіна Н.М. познайомила підлітків з основами податкового законодавства, відповіла на запитання дітей. Школярі отримали багато корисної та пізнавальної інформації.

/Files/images/prof2019-2020/jovten/01.jpg

Профорієнтаційний пікнік

19 вересня 2019 року в НВК для учнів 8-х класів НВК і ЗОШ №5 відбувся профорієнтаційний пікнік, організований і проведений працівниками Мирноградського міського центру зайнятості. Підліткам пропонувалися 4 локації – логістика, медична допомога, торгівля, професії міста, на кожній з яких їх знайомили з професією, а потім пропонували виконати тематичні завдання. Учні отримали інформацію щодо запропонованих професій, із цікавістю виконували завдання.

/Files/images/prof2019-2020/01.jpg/Files/images/prof2019-2020/04.jpg/Files/images/prof2019-2020/03.jpg/Files/images/prof2019-2020/02.jpg

Екскурсія до ТОВ «Вуглепромтранс»

13 березня 2019 року учні 10-А класу НВК у межах профорієнтаційної роботи здійснили екскурсію до ТОВ «Вуглепромтранс». Представник підприємства Ситник Т.О. познайомила учнів із різновидами професій у ТОВ, умовами праці й можливостями дозвілля працівників. Старшокласники відвідали музей підприємства, де дізналися про факти з історії ТОВ «Вуглепромтранс».

/Files/images/proforshntatsyna_robota/31.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/30.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/29.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/28.jpg

День відкритих дверей у КНУКІМ

23 лютого 2019 року одинадцятикласники НВК у складі групи майбутніх абітурієнтів м. Мирнограда відвідали Київський національний університет культури і мистецтва, який гостинно запрошував у цей день гостей. Учні здійснили екскурсію навчальним закладом, відвідали факультети PR і журналістики, готельного бізнесу, міжнародних відносин, телестудію КНУКІМ тощо. У кінці заходу старшокласники отримали пам’ятні буклети й безліч позитивних вражень. Бажаємо майбутнім абітурієнтам стати студентами обраного вишу.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/27.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/26.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/22.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/21.jpg

«Хочу бути прикордонником!»

21 лютого 2019 року в межах профорієнтації в бібліотеці сімейного читання відбулася зустріч старшокласників загальноосвітніх шкіл із представниками військового навчального закладу. Юнаки НВК, присутні на заході, із цікавістю слухали військовослужбовця Краматорського прикордонного загону Коссе Р.О., який інформував присутніх про порядок вступу до Національної академії державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького та переваги навчання в ній.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/16.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/15.jpg

Ким стати?

23 січня 2019 року в межах профорієнтації відбулася зустріч випускників 11-Б класу НВК із працівником Мирноградського міського центру зайнятості Міркідановою Л.В. Старшокласники активно обговорювали питання «Орієнтири у виборі професії», переглянули відеопрезентацію «Як правильно обрати професію?», отримали грунтовні відповіді на свої питання.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/14.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/13.jpg

Профорієнтація в НВК

17 січня 2019 року в межах профорієнтації відбулася зустріч випускників 11-х класів НВК із представником Київського національного університету культури і мистецтв. Викладач представив до відома учнів презентацію про заклад, буклети з інформацією про правила вступу та переваги навчання у виші, відповів на запитання старшокласників, а в кінці заходу запросив їх відвідати університет на весняних канікулах.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/7.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/11.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/10.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/8.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/9.jpg

Профорієнтаційна робота

14 січня 2019 року в межах профоріетаційної роботи студент І курсу Університету державної фіскальної служби України Вадіванов Олексій Максимович зустрівся з випускниками 9-11 класів НВК, познайомив їх з умовами вступу та навчання у виші та коледжі.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/5.jpg /Files/images/proforshntatsyna_robota/4.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/6.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/3.jpg

Профорієнтаційна освіта триває

22 листопада 2018 року в межах профорієнтаційної роботи в актовому залі НВК відбулася зустріч старшокласників із представниками Покровського військкомату та Львівського училища сухопутних військ. До уваги юнаків було представлено відеопрезентацію про навчальний заклад і надано інформацію про умови вступу до вишу. Офіцер розповів про особливості військової освіти й запросив майбутніх випускників стати абітурієнтами училища.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/2.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/1.jpg

У світі професій

11 квітня 2018р. у рамках місячника, присвяченого профорієнтаційній роботі з учнями, класним керівником 8-Б кл. НВК Ющенко В.В. було організовано екскурсію до міського центру зайнятості, під час якої провідний фахівець з профорієнтації Міркіданова Л.В. розповіла підліткам про важливість правильного вибору професії та навчального закладу, в якому можна отримати необхідні знання. Гімназисти переглянули тематичні ролики та ознайомилися з каталогом професій, актуальних нині. Також учні мали змогу пройти онлайн-тестування, спрямоване на виявлення здібностей до різних професій.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/профориентация фото.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/профориентация фото 1.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/профориентация фото 2.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/профориентация фото 4.jpg

Екскурсія до м. Київ

26.03.18 одинадцятикласники м. Мирнограда вирушили на екскурсію до м. Київ. Гостинно зустрів нас ректор КНУКіМ Михайло Михайлович Поплавський. Учні побували на багатьох кафедрах та ознайомились з такими факультетами: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, права, дизайну, хореографії, співу тощо. Деякі гімназисти зацікавились умовами вступу до вишу та навчання в ньому. Це була дуже захоплива подорож, ми повернулися з подарунком - книгою від ректора "Формула успіху". Дуже дякуємо організаторам за екскурсію до столиці.

/Files/images/ekskurs/IMG_20180327_142830.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20180327_103938.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20180327_101032.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20180327_101539.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20180327_093403.jpg

Назустріч майбутній професії

19 березня 2018 року в актовому залі загальноосвітньої школи-інтернату відбулася зустріч провідного фахівця з профорієнтації Міркіданової Л.В. із учнями 9-10-х класів НВК. Гімназисти стали учасниками профорієнтаційного групового заходу «Стратегії побудови кар’єри», де отримали консультацію щодо вибору майбутньої професії.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20180319_134215_HDR.jpg

Кроки до майбутньої професії

15 березня 2018 року в межах профорієнтаційної роботи класним керівником 8-А класу Мирноградського НВК Дробязко Ю.В. було проведено тестування щодо визначення професійних інтересів учнів за методикою «Карта інтересів». Цей метод дозволив виявити зацікавленість гімназистів до певних сфер діяльності.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/P80315-143020.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/P80315-143035.jpg

Назустріч майбутній професії

13 березня 2018 р. у межах профорієнтаційної роботи в актовому залі ЗОШ № 10 відбулася зустріч одинадцятикласників НВК із майором поліції Чорним С.С. – випускником Інституту управління державної охорони України Київського національного університету імені Т.Шевченка. Учням було запропоновано презентацію про навчальний заклад, після якої офіцер відповів на запитання випускників щодо навчання у внз та подальшого працевлаштування.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/Чорний.JPG

Екскурсія до Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради

13 грудня 2017 року учні 11-х класів НВК були запрошені на професіографічну екскурсію до Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради. Заступник начальника управління Гармашова А.С. ознайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями роботи організації, показала учням відділи УСЗН. Виконуюча обов’язки начальника відділу грошових виплат та компенсацій Вишневецька О.М. і начальник відділу персоніфікованого обліку та компенсацій Ніколаєнко І.А. акцентували увагу учнів щодо специфіки та обсягу діяльності організації. У доброзичливій атмосфері старшокласники мали можливість отримати відповіді на важливі для них запитання.

/Files/images/ekskurs/IMG_20171213_144833_1.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20171213_141010.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20171213_135930_1.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20171213_140126_1.jpg

У Донецькому національному технічному університеті

7 листопада 2017 року учні 11-х класів НВК були учасниками корисної профорієнтаційної екскурсії до Донецького національного технічного університету(м.Покровськ). Досвідчені викладачі ознайомили майбутніх абітурієнтів із специфікою, перевагами навчання в ДонНТУ. Лактіонов І.С., заступник декана факультету КІТАЕР, доцент кафедри електронної техніки, та Жуковська Д.О., асистент кафедри автоматики та комунікації, представили широкий спектр спеціальностей факультету комп'ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки. Сурженко А.М., декан факультету машинобудування, екології та хімічних технологій, кандидат технічних наук, доцент, презентував одинадцятикласникам лабораторію хімічних технологій, розповів про актуальність вибору спеціалізації факультету та можливість проходження практики за кордоном. Ковальов С.О., декан факультету комп’ютерних наук і технологій, кандидат технічних наук, доцент, ознайомив учнів із роботою кафедри прикладної математики та інформатики.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/23380268_2149753825252211_1107260176243174772_n.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/23376107_2149753705252223_433188098805136719_n.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/23319527_2149753711918889_5340965108648685480_n.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/23244523_2149773378583589_4835926997437210652_n.jpg

Cемінар для батьків 8-Б класу «Чи легко бути підлітком?»

23 лютого 2017 року відбувся семінар для батьків 8-Б класу «Чи легко бути підлітком?» Практичний психолог Л.М.Чепенко надала рекомендації щодо вибору майбутнього профільного класу дітьми за результатами діагностики, звернула увагу батьків на небезпечні для життя дитини інтернет-ресурси, ознайомила з психологічними особливостями підліткового віку та надала рекомендації щодо попередження девіантних проявів поведінки підлітків.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170223_174824.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170223_171642.jpg

15 лютого 2017 року учні 9 класів НВК були учасниками профорієнтаційного заходу, на якому мали змогу отримати інформацію щодо вимог вступу до навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій за державним замовленням.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170215_133808_1.jpg /Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170215_133759_1.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170215_133629.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170215_133537_1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 434