• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Щиро вітаємо!

Учень 7-В класу Мирноградського ОЗЗСО Артюшкін Павло взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Рідна мово моя" та в XVI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі талантів «Феєрія зірок» і за їх підсумками став Лауреатом І ступеня першого заходу та посів ІІ місце у фестивалі-конкурсі талантів «Феєрія зірок».

Щиро вітаємо талановитого школяра! Бажаємо й надалі досягати нових висот і не зупинятися, ставати з кожною перемогою сильнішим! Ми пишаємося тобою!

/Files/images/nasha_gordst/34.jpeg/Files/images/nasha_gordst/33.jpeg

Вітаємо!

Вітаємо випускницю 11-Б класу Мирноградського ОЗЗСО Сухову Альону, яка на додатковій сесії НМТ отримала 200 балів з англійської мови, а також 186 балів з української мови. Школярка навчалася в класі з поглибленим вивченням іноземних мов, щороку брала участь у міських і обласних етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської, французької, української мов, мала гарні результати.

Мирноградський ОЗЗСО пишається талановитою випускницею й щиро бажає їй цілеспрямованого руху вперед, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!

/Files/images/nasha_gordst/32.jpg

ІV фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів - це інтелектуальні змагання на освітньому просторі України, до яких щороку залучається близько 3 млн. школярів.

У м. Ужгород протягом 03.04.2023 р. - 07.04.2023 р. проходив ІV фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якій узяв участь учень 8-А класу Мирноградського ОЗЗСО Вовк Данило після відбірково-тренувальних зборів для переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. І хоча школяр не здобув перемоги, але отримав новий досвід, знайшов нових друзів, розширив власний кругозір.

Бажаємо Данилові не переставати вірити в себе, постійно прагнути до нових успіхів та звершень, досягати поставлених цілей і не втрачати інтересу до всього нового й незвіданого.

Щиро дякуємо педагогині-наставниці Світлані Миколаївні Романчук, зичимо їй здоров’я, натхнення та подальшої плідної праці на ниві математики.

/Files/images/nasha_gordst/31.jpeg/Files/images/nasha_gordst/27.jpeg

Вітаємо переможців олімпіад!

Учні Мирноградського ОЗЗСО вкотре показали гарні результати на обласних предметних олімпіадах! З радістю вітаємо наших переможців:

Шибинську Діану (11-А клас) – ІІІ місце з хімії;

Дробязко Данило (8-А клас) – ІІІ місце з української мови та літератури.

Щира подяка учням-переможцям і їхнім педагогам за результативність та гідну презентацію закладу й міста на рівні области. Ви великі молодці, ми пишаємося вами! Бажаємо вам натхнення, успіхів і подальших перемог!

/Files/images/nasha_gordst/30.jpeg/Files/images/nasha_gordst/29.jpeg

Вітаємо!

Протягом лютого триває ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських предметних олімпіад. Уже пройшли олімпіади з біології та математики, у яких учні Мирноградського ОЗЗСО посіли призові місця:

  • з біології:

Забабура Євген ( 8-А кл.) – ІІІ місце;

Булига Аліна (9-А кл.) – ІІІ місце;

  • з математики:

Вовк Данило (8-А кл.) – ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад! Бажаємо нашим учням і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність учителям-наставникам та зичимо, щоб супутниками усіх їхніх починань були успіх та удача!

/Files/images/nasha_gordst/25.jpeg/Files/images/nasha_gordst/27.jpeg/Files/images/nasha_gordst/28.jpeg

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад!

2023 рік розпочався для обдарованої молоді черговим – ІІІ (обласним) етапом

Всеукраїнської предметної олімпіади. Уже пройшли перші випробування, в яких узяли

участь старшокласниці Мирноградського ОЗЗСО, і, звичайно, отримано перші результати:

Кравченко Єлизавета, учениця 10-А класу, посіла ІІІ місцев олімпіаді з історії,

Салькова Валерія, учениця 11-А класу, посіла ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови.

Пишаємось нашими розумницями!

Бажаємо їм і надалі бути у фарватері розвитку сучасної української науки, зростати

інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

/Files/images/nasha_gordst/24.jpeg/Files/images/nasha_gordst/23.jpeg

Вітаємо!

З метою створення нових можливостей для вчителів, які постійно працюють над самовдосконаленням, саморозвитком, покращують і модернізують освітні методики та свої професійні якості, учителі початкових класів Мирноградського ОЗЗСО успішно пройшли всі етапи сертифікації відповідно до професійного стандарту.

Колектив освітнього закладу вітає Каплієнко В.О. та Михайлову А.І. з отриманням сертифікатів і бажає їм творчого натхнення, витримки та наснаги!

/Files/images/nasha_gordst/rk_22-23/05.jpg/Files/images/nasha_gordst/rk_22-23/04.jpg

Вітаємо!

З нагоди Дня працівників освіти міською адміністрацією було відзначено високий професіоналізм учительок Мирноградського ОЗЗСО.

За сумлінну працю, плідну професійну діяльність, високі досягнення в роботі оголошено Подяку від Мирноградської міської військової адміністрації Коваленко Наталі Іванівні, учительці хімії з багаторічним досвідом роботи.

За сумлінну та бездоганну працю, вагомі особисті досягнення у справі навчання та виховання підростаючого покоління оголошено Подяку від Мирноградської міської ради Брунько Олені Іванівні, учительці математики з багаторічним досвідом роботи.

За вагомі результати в справі навчання та виховання підростаючого покоління Грамотами відділу освіти Мирноградської міської ради нагороджено Клименко Юлію Вікторівну, учительку інформатики, та Федорченко Еллу Віталіївну, бібліотекарку закладу.

Вітаємо наших колежанок із Днем учителя та з отриманими нагородами й бажаємо їм мирного неба, родинного затишку, творчої реалізації та безкінечного оптимізму! Хай часу вистачає й на роботу, і на сім’ю, і на хобі! Будьте завжди в тренді, на хвилі нових технологій, у творчому просторі та центрі яскравих подій! З професійним святом усіх педагогів!

/Files/images/nasha_gordst/rk_22-23/03.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_22-23/02.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_22-23/01.jpeg

Вітаємо переможців!

Наприкінці червня учні Мирноградського ОЗЗСО – переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади отримали дипломи. Вітаємо з отриманими нагородами Дотіашвілі Є. (11 кл., економіка), Левенець Ю. (11 кл., англійська мова), Ушакова А. (11 кл., інформаційні технології), Салькову В. (10 кл., німецька мова), Кравченко Є. (9 кл., історія України). Ми пишаємося вами та вашими результатами. Зичимо вам, діти, нових перемог і звершень у подальшому навчанні й у житті. Нехай вам щастить!

/Files/images/nasha_gordst/22.jpg/Files/images/nasha_gordst/21.jpg/Files/images/nasha_gordst/20.jpg

"Мирний Всесвіт - мирні ми!"

На початку травня в Мирнограді проходив міський дистанційний фестиваль дитячої та юнацької творчості "Мирний Всесвіт - мирні ми!", у якому взяли участь учні Опорного закладу загальної середньої освіти. За результатами роботи журі фестивалю переможцями в номінації "ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО" стали такі школярі: Жежерун Станіслав (3-В кл.) – І місце; Опалєва Вероніка (2-А кл.), Гаюк Вікторія (1-А кл.), Стрельник Вероніка (5-А кл.), Шинкаренко Альбіна (7-Б кл.), Фоміна Тетяна (8-В кл.) - ІІ місце; Наумкін Рувім (4-В кл.) - ІІІ місце.
У номінації "ВОКАЛ" ІІ місце посів Ширіков Степан (3-А кл.),
у номінації "ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО" учень 7-А класу Довгань Артем отримав ГРАН-ПРІ фестивалю.

Вітаємо талановитих школярів із перемогою! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, учіться, розвивайтеся, опановуйте нове. Успіхів вам, натхнення й позитиву!

/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/19.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/18.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/17.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/14.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/15.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/16.jpeg

Вітаємо з перемогою!

30 січня 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, учасницею якого стала учениця 11-А класу ОЗЗСО Дотіашвілі Єлизавета. За підсумками роботи журі школярка посіла ІІ місце й отримала запрошення на відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Вітаємо з перемогою Дотіашвілі Єлизавету та її вчительку О.І. Вілянську й зичимо їм натхнення та подальших успіхів у навчанні й роботі.

/Files/images/ntelekt/02.jpeg/Files/images/ntelekt/01.jpeg

Вітаємо з перемогою!

У грудні 2021 року учні 2–10 класів Мирноградського ОЗЗСО взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Мовознавець», який проводився Горлівським інститутом іноземних мов. Головна мета конкурсу – популяризація вивчення англійської мови серед учнівської молоді України та формування прагнення до інтелектуальних змагань на всеукраїнському рівні.

За результатами І туру дипломи I ступеня отримали 28 учнів, дипломи II ступеня - 20 учнів нашого закладу. Двоє учнів – Нікітіна Анна, 6-В клас ( учитель Зелінська О.В), та Калько Ілля, 6-Б клас (учитель Ілієнко І.В.), стали переможцями ІІ туру конкурсу. Нікітіна Анна отримала диплом I ступеня, а Калько Ілля -диплом II ступеня. Вітаємо наших учнів з перемогою та бажаємо їм нових звершень!

Крім цього, Мирноградський ОЗЗСО за кількістю учасників увійшов у трійку найактивніших навчальних закладів, які отримають стажування в Горлівському інституті іноземних мов. Щиро дякуємо навчальному закладу за співпрацю та приємні враження!

/Files/images/nasha_gordst/18.jpg/Files/images/nasha_gordst/17.jpg/Files/images/nasha_gordst/19.jpg

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

12 та 13лютого 2022 року відбувся онлайн ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

За підсумками роботи журі Комунального позашкільного навчального закладу «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» учні Мирноградського ОЗЗСО посіли такі призові місця: І місце - Волк Ілля, учень 10-А класу (керівник: В.Доценко) - НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ (відділення комп’ютерних наук, СЕКЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ, БАЗИ ДАНИХ ТА СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ»); ІІІ місце - Байсен Євген, учень 11-А класу (керівник: А.Лійка) - ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ НАПРЯМ (відділення екології та аграрних наук, СЕКЦІЯ «ЛІСОЗНАВСТВО»).

Вітаємо юних науковців нашого закладу та їхніх керівників з перемогою та бажаємо їм подальших досягнень і звершень!

/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/13.jpg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/11.jpg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/12.jpg

Вітаємо!

З метою створення нових можливостей для вчителів, які постійно працюють над самовдосконаленням, саморозвитком, покращують, модернізують освітні методики та свої професійні якості, учителі початкових класів Мирноградського ОЗЗСО успішно пройшли всі етапи сертифікації відповідно до професійного стандарту.

Колектив закладу вітає Сабєгатуліну В.В. та Зінов’єву М.П. з отриманням сертифікатів і бажає їм творчого натхнення, витримки та наснаги!

/Files/images/nasha_gordst/15.jpg/Files/images/nasha_gordst/14.jpg

Підсумки

Всеукраїнської інтернет - олімпіади "На урок" з англійської мови

Різноманітні олімпіади та конкурси допомагають школярам виявити свої знання та вміння з різних предметів. Протягом жовтня - листопада учні 6-их класів узяли участь в ХІ Всеукраїнській інтернет - олімпіаді "На урок" з англійської мови. Наприкінці року всі вони отримали сертифікати за участь і зайняті призові місця.

Дякуємо вам, діти, за наполегливість та старанність! Вітаємо шестикласників, які отримали сертифікати I й IІ ступеня, і бажаємо їм подальших успіхів!

/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/10.jpg

Вітаємо!

Мирноградський ОЗЗСО вітає ученицю 7-А класу Білобородову Анну, яка посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків» у номінації «Насіння – сіянець – шкілка». Бажаємо школярці успіхів у навчанні, натхнення та подальших перемог!

/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/09.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/08.jpeg

Вітаємо з перемогою!

29-31 жовтня 2021 року в Буковелі відбувся Міжнародний конкурс юних талантів вокального, музикального, театрального, циркового, хореографічного мистецтва GOLDEN HOLIDEY BUKOVEL. Призерами цього престижного конкурсу стали учні Мирноградського ОЗЗСО, вихованці вокальної студіі «Талісман» (керівник Заєць А.В.)
Вітаємо учня 9-А класу Акимченка Максима, учня 3-А класу Ширікова Степана, ученицю 2-А класу Опалеву Вероніку, які вибороли в конкурсі І місця, учня 5-В класу Артюшкіна Павла, який отримав ІІ місце. Бажаємо талановитим школярам подальших творчих успіхів та перемог. Ми пишаємося вами!

/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/05.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/03.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/06.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/07.jpeg

ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ!

З нагоди Дня фізичної культури і спорту Відділом сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради нагороджено вчителя фізичної культури Мирноградського ОЗЗСО Черкашину Ю.В. за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та за активну участь у заходах з патріотичного виховання дітей і підлітків. Щиро вітаємо педагога з нагородою й бажаємо бадьорого настрою, удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму й внутрішньої впевненості!

/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/02.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/01.jpeg

Вітаємо з перемогою!

Учень 9-А класу Мирноградського НВК Волк Ілля (учитель Доценко В. В.) узяв участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань - 2021» у категорії «Інформатика», яка проходила у два етапи: тестування за темами з інформатики й представлення власного проєкту-дослідження. Учасниками інтернет-олімпіади цьогоріч стали 813 учнів України - вихованців закладів загальної середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти віком від 8 до 17 років включно (3-11 класи). На ІІ етапі Олімпіади змагались 486 фіналістів.

За підсумками І та ІІ етапів олімпіади, а також інтернет-голосування Волк Ілля, який гідно представив проєкт «Розробка програмного засобу прогнозування курсу криптовалюти Bitcoin з використанням нейронної мережі», нагороджений Дипломом І ступеня. Вітаємо талановитого гімназиста з перемогою та зичимо йому подальших успіхів!

/Files/images/nasha_gordst/13.jpg

Вітаємо!

Кафедра української мови та літератури Національного університету «Острозька академія» традиційно підбила підсумки Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з української мови і літератури-2021, в якій узяв участь учень 11-А класу Мирноградського НВК Бусов Микола.

У першому етапі олімпіади, який тривав упродовж лютого – березня, узяло участь понад 400 учнів з усіх регіонів України. Учасники пройшли тестування на платформі olimp.oa.edu.ua, яке за складністю відповідало чинній програмі ЗНО з української мови та літератури.

До другого (фінального) етапу було допущено лише 30 школярів із різних областей України. У зв’язку з карантинними обмеженнями цей етап також відбувся дистанційно. Учасникам було запропоновано написати твір у форматі ЗНО на тему «Чи потрібно читати книги в еру ґаджетів?». Задля утвердження академічної доброчесності всі учнівські роботи було перевірено на наявність текстових збігів, і журі з приємністю відзначило високу оригінальність усіх надісланих текстів.

За результатами оцінювання Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з української мови і літератури-2021 учень 11-А класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області Бусов Микола, успішно виконавши завдання обох етапів, посів ІІ місце. Він отримав диплом, а також запрошення до участі в індивідуальному дні відкритих дверей університету. Вітаємо талановитого юнака з перемогою й бажаємо подальших успіхів у навчанні та творчого натхнення!

/Files/images/nasha_gordst/12.jpg/Files/images/nasha_gordst/11 (2).jpg

Вітаємо!

27 березня 2021 року відбувся Всеукраїнський конкурс літературної творчості для школярів «Березневі містерії», ініційований Інститутом філології Київського університету імені Бориса Грінченка. До участі в конкурсі були запрошені учні 10-11 класів - автори оригінальних творів.

Майже 150 фіналістів країни виборювали почесні нагороди у двох категоріях: «Поезія» та «Проза і драматургія».

Учень 11-А класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Бусов Микола (учитель Дробязко Ю.В.) узяв участь у конкурсі (номінація «Поезія») і за свій твір «Слово-паросток» отримав диплом за філософську глибину поетичного мислення.

Бажаємо юнакові подальших успіхів та натхнення!

/Files/images/nasha_gordst/Бусов Микола-1.jpg/Files/images/nasha_gordst/Дробязко Ю.В.-1.jpg

Вітаємо!

З 26 лютого по 21 березня 2021 року в дистанційному форматі проходив Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь школярі та студенти країни. За результатами марафону серед учнів 3-х класів України учениця 3-Б класу Мирноградського НВК Ориник Вікторія (учитель Колесник Е.О.) отримала сертифікат з відзнакою за успішне проходження всіх чотирьох етапів і зайняте VІІ місце. Вітаємо Вікторію з нагородою й бажаємо подальших успіхів у навчанні та натхнення!

/Files/images/nasha_gordst/09.jpg/Files/images/nasha_gordst/10-1.jpg

Обдарована молодь

У березні учні 11-х класів Мирноградського НВК узяли участь у І турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури – 2021, яку ініціював Національний університет «Острозька академія».

Учень 11-А класу Бусов Микола став переможцем І туру та отримав запрошення на ІІ тур олімпіади, який відбудеться 15 - 22 березня 2021 року.

Бажаємо талановитому юнакові успіхів та натхнення!

/Files/images/nasha_gordst/08.JPG

«Я – Людина»

З нагоди Міжнародного дня толерантності та Дня Гідності та Свободи «Шкільний портал» ініціював Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - Людина», який проводиться з метою знайомства молоді зі звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу, формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують, популяризації знань про нашу планету та її різноманітність. Гаслом до конкурсу стали безсмертні слова Бернарда Шоу: «Тепер, коли ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди».

19 листопада 2020 року учениці 9-А класу НВК стали учасницями ІІ щорічного онлайн конкурсу «Я – Людина» й у ході виконання завдань під кураторством учителя інформатики Клименко Ю.В. отримали нові знання про цікаві явища, події та місця на планеті Земля.

За результатами конкурсу гімназистки НВК здобули перемогу та отримали сертифікати:

І місце: Будник Карина,

ІІ місце: Кумар Саньяна, Шеремет Олександра, Піляєва Вероніка,

ІІІ місце: Горячун Олександра, Малюга Віолетта.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм успіхів і творчого натхнення в наступних конкурсах!

/Files/images/nasha_gordst/07.jpg

Інтернет-олімпіада

З 05.10.2020 по 22.11.2020 року учні 5-В класу НВК узяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови "На Урок". Діти успішно виконали олімпіадні завдання та отримали дипломи й сертифікати за участь.

Вітаємо із перемогою:

диплом І ступеня - Бурик Валерія, Вітренко Давід та Воробйова Анастасія;

диплом ІІ ступеня - Пушна Орина;

диплом ІІІ ступеня - Нікітіна Анна.

/Files/images/nasha_gordst/04.jpg

Вітаємо з перемогою!

Учениця 6-В класу НВК Блажко Милослава взяла участь у ІІ (обласному) етапі обласного інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр» у номінації «Медіаконтент юного словесника», презентувавши власну роботу – буктрейлер до книги Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика", і посіла в ньому ІІІ місце. Вітаємо талановиту гімназистку з перемогою й зичимо їй творчого натхнення й подальших успіхів і звершень!

/Files/images/konkursi_2017-2018/03.jpg

Вітаємо з перемогою!

Учень 6-А класу НВК Карасюк Євген узяв участь в обласному конкурсі «Великодній дивограй», за результатами якого його творча робота з квілінгу "Храм Різдва Пресвятої Богородиці селища Новоекономічне" посіла ІІ місце. Вітаємо тебе, Євгене, з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів!

/Files/images/konkursi_2017-2018/02.jpg/Files/images/konkursi_2017-2018/01.jpg

Вітаємо з перемогою!

Гімназійна родина вітає Бусова Миколу, учня 10-А класу Мирноградського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, де він отримав почесний Диплом ІІ ступеня, а нині запрошений на відбірково-тренувальні збори до IV етапу олімпіадних випробувань в м. Святогірськ.

Микола вивчає англійську мову з раннього дитинства, намагається застосовувати її в повсякденному житті, розуміє, що саме ця мова допоможе розкрити майбутні професійні перспективи та здійснити мрії про закордонні мандри.

Бажаємо Миколі подальших творчих успіхів та підкорення нових вершин.

/Files/images/nasha_gordst/06.jpg

Вітаємо з перемогою!

Гімназійна родина вітає Левенець Юлію, ученицю 9-В класу Мирноградського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, де вона отримала почесний Диплом ІІ ступеня.

Ще з початкової школи англійська мова була для Юлії найулюбленішим шкільним предметом. Дівчина неодноразово брала участь у Всеукраїнських конкурсах, шкільних та міських олімпіадах з англійської мови та завжди посідала призові місця, а нині отримала запрошення на відбірково-тренувальні збори до IV етапу олімпіадних випробувань в м. Святогірськ.

Під керівництвом учителя Радченко Ю.І. учениця плідно працює над розкриттям свого творчого потенціалу. Зичимо Юлії подальших творчих успіхів та підкорення нових вершин.

/Files/images/nasha_gordst/05.jpg

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Ушакова Андрія, учня 9-А класу НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, де він посів ІІІ місце. Бажаємо гімназистові подальших перемог в інтелектуальних змаганнях!

/Files/images/nasha_gordst/image1.jpeg

Вітаємо з перемогою!

Гімназійна родина вітає Волка Іллю, учня 8-А класу Мирноградського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, де він отримав почесний Диплом ІІ ступеня. Ілля зацікавився програмуванням ще в початковій школі, де малеча опановувала середовище Scratch, і нині завжди керується висловлюванням Стіва Джобса, який казав, що кожна людина повинна вчитися програмуванню, оскільки воно навчає нас думати. Під керівництвом учителя Доценко Валерії Валеріївни гімназист прагне знайти ефективні алгоритми розв’язування різноманітних задач, опанувати мови програмування. Бажаємо Волку Іллі подальших успіхів і перемог!

/Files/images/nasha_gordst/02.jpg

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Гармашова Кирила, учня 9-А класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» Мирноградської міської ради, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Учень докладає багато зусиль для опанування цієї дисципліни. Досягнення високого результату стало можливим завдяки плідній співпраці школяра з учителем історії та правознавства Переходовою Оленою Іванівною. Бажаємо учневі та вчителю подальших творчих злетів і перемог.

/Files/images/nasha_gordst/03.JPG

Вітаємо з перемогою!

Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» м. Мирнограда вітає Бусова Миколу, учня 10-А класу, за зайняте І місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовного конкурсу ім. П.Яцика, ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, І місце у ІІ (міському) етапі та ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Дякуємо за плідну працю! Бажаємо гімназистові натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості в подальших конкурсних випробуваннях!

/Files/images/nasha_gordst/01.jpg

/Files/images/ntelekt/1.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1845