• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Вітаємо з перемогою!

29-31 жовтня 2021 року в Буковелі відбувся Міжнародний конкурс юних талантів вокального, музикального, театрального, циркового, хореографічного мистецтва GOLDEN HOLIDEY BUKOVEL. Призерами цього престижного конкурсу стали учні Мирноградського ОЗЗСО, вихованці вокальної студіі «Талісман» (керівник Заєць А.В.)
Вітаємо учня 9-А класу Акимченка Максима, учня 3-А класу Ширікова Степана, ученицю 2-А класу Опалеву Вероніку, які вибороли в конкурсі І місця, учня 5-В класу Артюшкіна Павла, який отримав ІІ місце. Бажаємо талановитим школярам подальших творчих успіхів та перемог. Ми пишаємося вами!

/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/05.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/03.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/06.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/07.jpeg

ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ!

З нагоди Дня фізичної культури і спорту Відділом сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради нагороджено вчителя фізичної культури Мирноградського ОЗЗСО Черкашину Ю.В. за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та за активну участь у заходах з патріотичного виховання дітей і підлітків. Щиро вітаємо педагога з нагородою й бажаємо бадьорого настрою, удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму й внутрішньої впевненості!

/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/02.jpeg/Files/images/nasha_gordst/rk_2021/01.jpeg

Вітаємо з перемогою!

Учень 9-А класу Мирноградського НВК Волк Ілля (учитель Доценко В. В.) узяв участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань - 2021» у категорії «Інформатика», яка проходила у два етапи: тестування за темами з інформатики й представлення власного проєкту-дослідження. Учасниками інтернет-олімпіади цьогоріч стали 813 учнів України - вихованців закладів загальної середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти віком від 8 до 17 років включно (3-11 класи). На ІІ етапі Олімпіади змагались 486 фіналістів.

За підсумками І та ІІ етапів олімпіади, а також інтернет-голосування Волк Ілля, який гідно представив проєкт «Розробка програмного засобу прогнозування курсу криптовалюти Bitcoin з використанням нейронної мережі», нагороджений Дипломом І ступеня. Вітаємо талановитого гімназиста з перемогою та зичимо йому подальших успіхів!

/Files/images/nasha_gordst/13.jpg

Вітаємо!

Кафедра української мови та літератури Національного університету «Острозька академія» традиційно підбила підсумки Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з української мови і літератури-2021, в якій узяв участь учень 11-А класу Мирноградського НВК Бусов Микола.

У першому етапі олімпіади, який тривав упродовж лютого – березня, узяло участь понад 400 учнів з усіх регіонів України. Учасники пройшли тестування на платформі olimp.oa.edu.ua, яке за складністю відповідало чинній програмі ЗНО з української мови та літератури.

До другого (фінального) етапу було допущено лише 30 школярів із різних областей України. У зв’язку з карантинними обмеженнями цей етап також відбувся дистанційно. Учасникам було запропоновано написати твір у форматі ЗНО на тему «Чи потрібно читати книги в еру ґаджетів?». Задля утвердження академічної доброчесності всі учнівські роботи було перевірено на наявність текстових збігів, і журі з приємністю відзначило високу оригінальність усіх надісланих текстів.

За результатами оцінювання Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з української мови і літератури-2021 учень 11-А класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області Бусов Микола, успішно виконавши завдання обох етапів, посів ІІ місце. Він отримав диплом, а також запрошення до участі в індивідуальному дні відкритих дверей університету. Вітаємо талановитого юнака з перемогою й бажаємо подальших успіхів у навчанні та творчого натхнення!

/Files/images/nasha_gordst/12.jpg/Files/images/nasha_gordst/11 (2).jpg

Вітаємо!

27 березня 2021 року відбувся Всеукраїнський конкурс літературної творчості для школярів «Березневі містерії», ініційований Інститутом філології Київського університету імені Бориса Грінченка. До участі в конкурсі були запрошені учні 10-11 класів - автори оригінальних творів.

Майже 150 фіналістів країни виборювали почесні нагороди у двох категоріях: «Поезія» та «Проза і драматургія».

Учень 11-А класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Бусов Микола (учитель Дробязко Ю.В.) узяв участь у конкурсі (номінація «Поезія») і за свій твір «Слово-паросток» отримав диплом за філософську глибину поетичного мислення.

Бажаємо юнакові подальших успіхів та натхнення!

/Files/images/nasha_gordst/Бусов Микола-1.jpg/Files/images/nasha_gordst/Дробязко Ю.В.-1.jpg

Вітаємо!

З 26 лютого по 21 березня 2021 року в дистанційному форматі проходив Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь школярі та студенти країни. За результатами марафону серед учнів 3-х класів України учениця 3-Б класу Мирноградського НВК Ориник Вікторія (учитель Колесник Е.О.) отримала сертифікат з відзнакою за успішне проходження всіх чотирьох етапів і зайняте VІІ місце. Вітаємо Вікторію з нагородою й бажаємо подальших успіхів у навчанні та натхнення!

/Files/images/nasha_gordst/09.jpg/Files/images/nasha_gordst/10-1.jpg

Обдарована молодь

У березні учні 11-х класів Мирноградського НВК узяли участь у І турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури – 2021, яку ініціював Національний університет «Острозька академія».

Учень 11-А класу Бусов Микола став переможцем І туру та отримав запрошення на ІІ тур олімпіади, який відбудеться 15 - 22 березня 2021 року.

Бажаємо талановитому юнакові успіхів та натхнення!

/Files/images/nasha_gordst/08.JPG

«Я – Людина»

З нагоди Міжнародного дня толерантності та Дня Гідності та Свободи «Шкільний портал» ініціював Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - Людина», який проводиться з метою знайомства молоді зі звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу, формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують, популяризації знань про нашу планету та її різноманітність. Гаслом до конкурсу стали безсмертні слова Бернарда Шоу: «Тепер, коли ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди».

19 листопада 2020 року учениці 9-А класу НВК стали учасницями ІІ щорічного онлайн конкурсу «Я – Людина» й у ході виконання завдань під кураторством учителя інформатики Клименко Ю.В. отримали нові знання про цікаві явища, події та місця на планеті Земля.

За результатами конкурсу гімназистки НВК здобули перемогу та отримали сертифікати:

І місце: Будник Карина,

ІІ місце: Кумар Саньяна, Шеремет Олександра, Піляєва Вероніка,

ІІІ місце: Горячун Олександра, Малюга Віолетта.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм успіхів і творчого натхнення в наступних конкурсах!

/Files/images/nasha_gordst/07.jpg

Інтернет-олімпіада

З 05.10.2020 по 22.11.2020 року учні 5-В класу НВК узяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови "На Урок". Діти успішно виконали олімпіадні завдання та отримали дипломи й сертифікати за участь.

Вітаємо із перемогою:

диплом І ступеня - Бурик Валерія, Вітренко Давід та Воробйова Анастасія;

диплом ІІ ступеня - Пушна Орина;

диплом ІІІ ступеня - Нікітіна Анна.

/Files/images/nasha_gordst/04.jpg

Вітаємо з перемогою!

Учениця 6-В класу НВК Блажко Милослава взяла участь у ІІ (обласному) етапі обласного інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр» у номінації «Медіаконтент юного словесника», презентувавши власну роботу – буктрейлер до книги Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика", і посіла в ньому ІІІ місце. Вітаємо талановиту гімназистку з перемогою й зичимо їй творчого натхнення й подальших успіхів і звершень!

/Files/images/konkursi_2017-2018/03.jpg

Вітаємо з перемогою!

Учень 6-А класу НВК Карасюк Євген узяв участь в обласному конкурсі «Великодній дивограй», за результатами якого його творча робота з квілінгу "Храм Різдва Пресвятої Богородиці селища Новоекономічне" посіла ІІ місце. Вітаємо тебе, Євгене, з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів!

/Files/images/konkursi_2017-2018/02.jpg/Files/images/konkursi_2017-2018/01.jpg

Вітаємо з перемогою!

Гімназійна родина вітає Бусова Миколу, учня 10-А класу Мирноградського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, де він отримав почесний Диплом ІІ ступеня, а нині запрошений на відбірково-тренувальні збори до IV етапу олімпіадних випробувань в м. Святогірськ.

Микола вивчає англійську мову з раннього дитинства, намагається застосовувати її в повсякденному житті, розуміє, що саме ця мова допоможе розкрити майбутні професійні перспективи та здійснити мрії про закордонні мандри.

Бажаємо Миколі подальших творчих успіхів та підкорення нових вершин.

/Files/images/nasha_gordst/06.jpg

Вітаємо з перемогою!

Гімназійна родина вітає Левенець Юлію, ученицю 9-В класу Мирноградського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, де вона отримала почесний Диплом ІІ ступеня.

Ще з початкової школи англійська мова була для Юлії найулюбленішим шкільним предметом. Дівчина неодноразово брала участь у Всеукраїнських конкурсах, шкільних та міських олімпіадах з англійської мови та завжди посідала призові місця, а нині отримала запрошення на відбірково-тренувальні збори до IV етапу олімпіадних випробувань в м. Святогірськ.

Під керівництвом учителя Радченко Ю.І. учениця плідно працює над розкриттям свого творчого потенціалу. Зичимо Юлії подальших творчих успіхів та підкорення нових вершин.

/Files/images/nasha_gordst/05.jpg

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Ушакова Андрія, учня 9-А класу НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, де він посів ІІІ місце. Бажаємо гімназистові подальших перемог в інтелектуальних змаганнях!

/Files/images/nasha_gordst/image1.jpeg

Вітаємо з перемогою!

Гімназійна родина вітає Волка Іллю, учня 8-А класу Мирноградського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, де він отримав почесний Диплом ІІ ступеня. Ілля зацікавився програмуванням ще в початковій школі, де малеча опановувала середовище Scratch, і нині завжди керується висловлюванням Стіва Джобса, який казав, що кожна людина повинна вчитися програмуванню, оскільки воно навчає нас думати. Під керівництвом учителя Доценко Валерії Валеріївни гімназист прагне знайти ефективні алгоритми розв’язування різноманітних задач, опанувати мови програмування. Бажаємо Волку Іллі подальших успіхів і перемог!

/Files/images/nasha_gordst/02.jpg

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Гармашова Кирила, учня 9-А класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» Мирноградської міської ради, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Учень докладає багато зусиль для опанування цієї дисципліни. Досягнення високого результату стало можливим завдяки плідній співпраці школяра з учителем історії та правознавства Переходовою Оленою Іванівною. Бажаємо учневі та вчителю подальших творчих злетів і перемог.

/Files/images/nasha_gordst/03.JPG

Вітаємо з перемогою!

Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» м. Мирнограда вітає Бусова Миколу, учня 10-А класу, за зайняте І місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовного конкурсу ім. П.Яцика, ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, І місце у ІІ (міському) етапі та ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Дякуємо за плідну працю! Бажаємо гімназистові натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості в подальших конкурсних випробуваннях!

/Files/images/nasha_gordst/01.jpg

/Files/images/ntelekt/1.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1266