• Наша гордість

Вітаємо з перемогою!

Учениця 6-В класу НВК Блажко Милослава взяла участь у ІІ (обласному) етапі обласного інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр» у номінації «Медіаконтент юного словесника», презентувавши власну роботу – буктрейлер до книги Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика", і посіла в ньому ІІІ місце. Вітаємо талановиту гімназистку з перемогою й зичимо їй творчого натхнення й подальших успіхів і звершень!

/Files/images/konkursi_2017-2018/03.jpg

Вітаємо з перемогою!

Учень 6-А класу НВК Карасюк Євген узяв участь в обласному конкурсі «Великодній дивограй», за результатами якого його творча робота з квілінгу "Храм Різдва Пресвятої Богородиці селища Новоекономічне" посіла ІІ місце. Вітаємо тебе, Євгене, з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів!

/Files/images/konkursi_2017-2018/02.jpg/Files/images/konkursi_2017-2018/01.jpg

Вітаємо з перемогою!

Гімназійна родина вітає Бусова Миколу, учня 10-А класу Мирноградського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, де він отримав почесний Диплом ІІ ступеня, а нині запрошений на відбірково-тренувальні збори до IV етапу олімпіадних випробувань в м. Святогірськ.

Микола вивчає англійську мову з раннього дитинства, намагається застосовувати її в повсякденному житті, розуміє, що саме ця мова допоможе розкрити майбутні професійні перспективи та здійснити мрії про закордонні мандри.

Бажаємо Миколі подальших творчих успіхів та підкорення нових вершин.

/Files/images/nasha_gordst/06.jpg

Вітаємо з перемогою!

Гімназійна родина вітає Левенець Юлію, ученицю 9-В класу Мирноградського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, де вона отримала почесний Диплом ІІ ступеня.

Ще з початкової школи англійська мова була для Юлії найулюбленішим шкільним предметом. Дівчина неодноразово брала участь у Всеукраїнських конкурсах, шкільних та міських олімпіадах з англійської мови та завжди посідала призові місця, а нині отримала запрошення на відбірково-тренувальні збори до IV етапу олімпіадних випробувань в м. Святогірськ.

Під керівництвом учителя Радченко Ю.І. учениця плідно працює над розкриттям свого творчого потенціалу. Зичимо Юлії подальших творчих успіхів та підкорення нових вершин.

/Files/images/nasha_gordst/05.jpg

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Ушакова Андрія, учня 9-А класу НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, де він посів ІІІ місце. Бажаємо гімназистові подальших перемог в інтелектуальних змаганнях!

/Files/images/nasha_gordst/image1.jpeg

Вітаємо з перемогою!

Гімназійна родина вітає Волка Іллю, учня 8-А класу Мирноградського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, де він отримав почесний Диплом ІІ ступеня. Ілля зацікавився програмуванням ще в початковій школі, де малеча опановувала середовище Scratch, і нині завжди керується висловлюванням Стіва Джобса, який казав, що кожна людина повинна вчитися програмуванню, оскільки воно навчає нас думати. Під керівництвом учителя Доценко Валерії Валеріївни гімназист прагне знайти ефективні алгоритми розв’язування різноманітних задач, опанувати мови програмування. Бажаємо Волку Іллі подальших успіхів і перемог!

/Files/images/nasha_gordst/02.jpg

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Гармашова Кирила, учня 9-А класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» Мирноградської міської ради, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Учень докладає багато зусиль для опанування цієї дисципліни. Досягнення високого результату стало можливим завдяки плідній співпраці школяра з учителем історії та правознавства Переходовою Оленою Іванівною. Бажаємо учневі та вчителю подальших творчих злетів і перемог.

/Files/images/nasha_gordst/03.JPG

Вітаємо з перемогою!

Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» м. Мирнограда вітає Бусова Миколу, учня 10-А класу, за зайняте І місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовного конкурсу ім. П.Яцика, ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, І місце у ІІ (міському) етапі та ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Дякуємо за плідну працю! Бажаємо гімназистові натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості в подальших конкурсних випробуваннях!

/Files/images/nasha_gordst/01.jpg

/Files/images/ntelekt/1.gif