• Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Протягом чотирьох днів у м. Дніпрі 22 педагогічні працівники Донецької області пройшли навчання з проблеми «Нова українська школа: реалізація компетентнісного підходу в початковій та середній школі» (за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»). До складу делегації від Мирнограда ввійшла учитель НВК Зерниченко Т.В.

Тренінги, практикуми, семінарські заняття, залік-квест дозволили педагогам оволодіти навичками роботи в системі науково-педагогічного проекту «Інтелект України». На церемонії отримання сертифікатів делегація Донецької області презентувала наступні рядки:

Ми - вчителі великої країни,

Щасливі, перспективні та завжди молоді,

Від нас залежить майбутнє України,

Ми впевнено йдемо туди.

Крокуємо з надією вперед,

З любов’ю, посмішкою, вірою в душі.

А допомагає в цьому - ''Інтелект'',

Бо в нього віримо - ми всі.

/Files/images/ntelekt/зер2.jpg/Files/images/ntelekt/зер.jpg/Files/images/ntelekt/IMG_20170622_100427.jpg

Всеукраїнський батьківський форум «Педагогіка партнерства»

Заступник директора НВК Тарасова І.І. та мати майбутнього першокласника Дейч Н.В. взяли участь у Всеукраїнському батьківському форумі «Педагогіка партнерства» учасників науково- педагогічного проекту «Інтелект України», який відбувся 12 квітня 2017р. в місті Києві.

Науково-практичний семінар «Шляхи модернізації системи освіти в науково-педагогічному проекті «Інтелект України»

21-22 лютого 2017 року учитель початкових класів Зерниченко Т.В. стала учасником науково-практичного семінару «Шляхи модернізації системи освіти в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» на базі Київського НВК «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук - ліцей № 293». Ознайомилася з теоретико-методологічним, методичними та організаційними засадами модернізації системами початкової освіти в науково-педагогічному проекті, про які розповіли науковці Інституту модернізації змісту освіти МОН України Кириленко С.В., Кіян О.І.