Сортуй сміття – рятуй природу

2020-11-20

Проблема утилізації відходів знайому всьому світові. В усіх країнах боротьба з відходами починається із сортування сміття. Найперша та найважливіша причина для цього – зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

З метою виховання дбайливого ставлення до природи, створення чистого та безпечного довкілля вчителі НВК проводять бесіди та практичні заняття, на яких навчають школярів культурі сортування сміття. У коридорах навчального закладу для цього розміщено спеціальні різнокольорові контейнери для паперу та пластику, які діти активно використовують.

Свідомо сортуймо сміття та бережімо планету для майбутніх поколінь!

/Files/images/novini1/listopad/48.jpeg/Files/images/novini1/listopad/47.jpeg/Files/images/novini1/listopad/46.jpeg/Files/images/novini1/listopad/49.jpeg