Співпраця з Британської Радою

2020-05-20

Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І ступеня-гімназія» продовжує свою роботу в межах програми «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді», ініційовану Британською Радою в Україні.

У лютому 2020 року представниками цієї організації було проведено тренінг «Дебати. Перемовини. Дискусія». І хоча стрімкий перехід на дистанційну форму роботи та навчання став неабияким викликом для закладів освіти, Британська Рада підтримала освітян у цей складний час. За її ініціативи було організовано творчу групу педагогів-філологів України з метою співпраці та взаємодопомоги, забезпечення ресурсами та тулкітами для організації ДПД (діалоги, перемовини, дебати).

На першій онлайн-зустрічі 19 травня 2020 року, де були присутні вчителі-фасилітатори Learning Hubs (навчальних центрів) з різних міст та областей країни, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс особисто висловив підтримку вчителям. Упродовж спілкування учасники ділилися досвідом роботи онлайн, обговорювали актуальні інструменти та формати онлайн роботи, висловлювали пропозиції щодо організації ДНД (Dialogue, Negotiation, Debate) у своїх навчальних закладах у форматі, який би не залишив байдужими ні учнів, ні вчителів.

Зустріч групи була корисною для всіх її учасників, адже завжди цікаво обмінятися досвідом із колегами-однодумцями.

/Files/images/novini_2019-2020/traven/34.jpg/Files/images/novini_2019-2020/traven/33.jpg/Files/images/novini_2019-2020/traven/32.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 6