Онлайн-засідання учнівського самоврядування НВК

2020-04-17

В умовах карантинних заходів, коли весь навчально-виховний процес у закладах освіти переведено в дистанційний режим, 16 квітня 2020 року на платформі ZOOM відбулося онлайн-засідання учнівського самоврядування НВК під керівництвом педагога-організатора Колесник Тетяни. Активісти обговорили можливості об’єднання учнівської молоді закладу в умовах карантину, ініціювали створення спільного відеочеленджу під назвою «MASK OF FRIENDSHIP» («Маска дружби»), спрямованого закликати учнів відповідально ставитися до власного здоров’я та здоров’я інших людей під час загрози коронавірусу. Наприкінці дистанційного спілкування члени самоврядування поділилися ідеями щод відзначення 75-річчя Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в умовах дистанційного навчання.

/Files/images/novini_2019-2020/kvten/08.jpg/Files/images/novini_2019-2020/kvten/07.jpg