Тиждень початкової ланки. День 3

2019-11-13

Середа – день здоров׳я. Учні 3-х класів провели конкурсні спортивні змагання «Виростайте всі здорові!» (Учитель Левко І.В.) Діти змагалися на спритність, увагу, швідкість.

Пізніше цього ж дня діти провели флешмоб «Парад вишиванок». Учні із задоволенням виконували танцювальні рухи під мелодії українських пісень.

Класоводи провели бесіди з правил дорожнього руху. Цікаво і змістовно пройшла зустріч зі Світлофором Моргайком у 3-В класі. В ігровій формі діти повторили й закріпили ПДР, подивилися мультфільтфільм «Зайчик Чик і Чак». Учні 4-А класу провели п׳ятихвилинку з мультиплікаційними героями Робіком і Мобіком, які познайомили їх з правилами дорожнього руху. Більше інформації для дітей надав Сайтик – всезнайчик. Разом з ним вони пригадали, що таке тротуар, пішохідний перехід, світлофор. Учні допомогли Робіку безпечно пройти з пункту А до пункту Б. А цікавий Файлик навчив дітлахів виготовляти веселу зебру.

/Files/images/novini_2019-2020/listopad/46.jpg/Files/images/novini_2019-2020/listopad/49.jpg/Files/images/novini_2019-2020/listopad/48.jpg/Files/images/novini_2019-2020/listopad/47.jpg