ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

2019-11-12

11.11.2019 на базі МирноградськогоНВК розпочався тиждень початкової школи. Основні завдання у рамках тижня: створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення.

Розпочався тиждень ранковими зустрічами, на яких учні ознайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на творчий підхід та активну участь у всіх запланованих заходах.

Цього дня було організовано конкурс- виставку малюнків «Я малюю Україну». Роботи дітей були яскраві, індивідуальні, насичені любов׳ю до рідного краю.

Змістовною та захоплюючою була віртуальна подорож по всіх куточках нашої держави під назвою «Сім чудес України».

Оформлено виставку дитячої творчості «Світ захоплень». Молодші школярі презентували вироби з природнього матеріалу, аплікації з паперу і картону, власноруч зшиті м׳які іграшки, вироби з бісеру і мозаїки.

На перервах лунала музика. Діти із задоволенням проводили музичні руханки і співали пісні.

/Files/images/novini_2019-2020/listopad/21.jpg/Files/images/novini_2019-2020/listopad/22.jpg/Files/images/novini_2019-2020/listopad/23.jpg/Files/images/novini_2019-2020/listopad/24.jpg