Пришкільний табір «Райдуга». День 8. День гумору

2019-06-14

День розпочався активною зарядкою. Діти перевдягалися у незвичайні костюми та веселили всіх оточуючих.

Протягом дня дітлахи готували гумористичний номер, брали участь у конкурсі дружніх шаржів «Моя посмішка» та конкурсі частівок «Про все на світі», були активними учасниками гуморини «Веселі брехунці». Після обіду на них чекали розваги з мильними бульбашками та водними фонтанчиками.

Разом із співробітниками Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА, психологом НВК вихованці табору обговорювали почуття самотності, створювали фігури із пластиліну, які асоціюються з цим почуття, вчилися підтримувати один одного в процесі групової арттерапевтичної роботи на занятті «Коли відчуваєш себе самотнім».

Найстарші діти табору (загін «Метелики») взяли участь у квесті, присвяченому Дню Конституції, який провели працівники Будинку творчості. Дітлахи долали перешкоди, перемагали у конкурсах, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини з правової тематики.

/Files/images/prishklniy_tabr/39 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/37 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/40 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/36 (2).jpg