Пришкільний табір «Райдуга». День 4

2019-06-13

6 червня вихованці табору взяли участь у міському спортивному заході «Веселі старти». На них чекали різноманітні рухливі конкурси. Переможці змагань отримали грамоти та солодкі призи.

Сьогодні діти були в ролі чарівників. Вони створювали надзвичайні образи на психологічному занятті «Чарівні плями», яке провела психолог НВК Чепенко Леся Миколаївна.

Триває серія занять, метою яких є згуртування колективу, формування почуття впевненості в собі, оцінка та вміння розпізнавати емоції оточуючих. Соціальний педагог Клименко Юлія Вікторівна разом з дітлахами провела вправи «Піаніно», «Секрет», які налаштовують дітей на позитивну взаємодію, встановлюють міжособистісні контакти, розвивають дрібну моторику, формують бажання спілкуватися з однолітками, розвивають вміння долати сором’язливість, знаходити різні способи для досягнення своєї мети.

День закінчився проведенням ігротеки «Дивограй».

/Files/images/prishklniy_tabr/23 (3).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/24.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/25 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/26 (2).jpg