Пришкільний табір «Райдуга». День 3

2019-06-13

День Фантазій (зелений день) пройшов під гаслом «Бережи й люби природу, дитино!».

Представник пожежно-рятувальної частини загону № 9 провів з дітлахами цікаву гру-подорож щодо знання правил пожежної безпеки, правил поведінки на природі, біля водойм. З цікавістю діти слухали розповідь Сергія Вікторовича про руйнівні сили природи. Вони дізналися про те, як поводити себе під час повені, блискавки, урагану.

У цей день вихованці табору занурилися в пізнавальну гру брейн – ринг «Юні знавці природи», яку провела педагог-організатор НВК Разіна Юлія Олександрівна. Діти відгадували загадки про природу, відповідали на запитання вікторини про тварин, грали в екологічну руханку «Лис та каченята». Була проведена бесіда «Лікарські рослини».

Активно й дружно вихованці створювали колажі «Відтінки зеленого». Дітлахи дізналися про те, що існує 376 відтінків зеленого кольору, що він має заспокійливу дію на організм людини, що люди із зеленим кольором очей спокійні, врівноважені, люблять фантазувати й ще багато чого цікавого.

З метою розвитку креативності та навичок ефективної взаємодії в команді психологом НВК Чепенко Лесею Миколаївною проведено арттерапевтичне заняття «Креативна команда». Діти вчилися в групах одночасно створювати спільний малюнок на задану тематику.

З метою роботи з емоційним станом, знайомства з прийомами саморегуляції емоційних станів соціальний педагог Клименко Юлія Вікторівна провела практичне заняття «Сумне королівство», на якому діти малювали подарунки його мешканцям, грали в ігри «Продемонструємо емоцію», «Хто найуважніший?», виконували музичні фізкультхвилинки. Наприкінці заняття дітлахи виконали релаксаційну вправу «Подорож на хмаринці».

Творча команда пришкільного табору працює над тим, щоб дітям було весело та цікаво проводити своє дозвілля.

/Files/images/prishklniy_tabr/22 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/21 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/20 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/19 (2).jpg