Літній відпочинок. Пришкільний табір «Райдуга»

2019-06-12

Урочистим відкриттям табірної зміни «Літо кличе до розваг» розпочалася робота табору з денним перебуванням «Райдуга» на базі НВК. Дітей привітала начальник пришкільного табору Зінов’єва Марина Петрівна та учні старших класів, які приготували для присутніх цікаві музичні номери. Дітлахи з радістю взяли участь у веселих іграх та конкурсах. А запальна дискотека не залишила байдужими всіх присутніх на святі.

Після обіду психологом Чепенко Лесею Миколаївною проведено розвивальне заняття для дітей всіх вікових категорій «Чарівний парашут», метою якого було створення позитивного емоційного настрою, формування позитивної самооцінки дітей через взаємодію, формування навичок роботи в колективі.

/Files/images/prishklniy_tabr/10.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/08.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/09.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/07.jpg