#Весна_ідеПеремогуНесе#ОЦТК

2024-03-26

З метою розширення уявлення про природну красу й багатства рослинного світу України, виховання в учнів поваги до національних символів українського народу, почуття любові та бережливого ставлення до квітів і природи рідного краю 11 – 31 березня проходить обласний фотоконкурс «Весна іде - перемогу несе», організований Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді. Школярі Мирноградського ОЗЗСО представили свої світлини з квітами, що ростуть навколо нас і мають найприємніший аромат – аромат України, бо ростуть на нашій українській землі.

Діти вчаться бачити красу навколо себе, чуттєво сприймати світ, цікавляться українськими народними традиціями, пов’язаними з рослинним світом.

/Files/images/novini_23-24/berezen/02.jpeg/Files/images/novini_23-24/berezen/01.jpeg/Files/images/novini_23-24/berezen/03.jpeg