#інженернийтиждень. #інженернийтиждень #томущоцікаво

2024-02-15

Інженерний тиждень - це завжди цікаво й захопливо. Його головна мета - залучити дітей до світу можливостей і технологій.

На уроці трудового навчання учні 9-х класів, вивчаючи тему «Будівельний матеріал: картон», дізналися про історію картону, де й коли він з’явився вперше, як розвивалася технологія його виготовлення. У практичній частині школярі спробували самостійно виготовити картонні пуфи. Подібними меблями більшого розміру учні зможуть навіть облаштувати шкільне укриття. За свої роботи підлітки отримали Сертифікати за кращі інженерні рішення. Учителька фізики Мирноградського ОЗЗСО Шеїна Ю. В. запропонувала школярам виготовити портативні освітлювальні прилади та меблі з картону. Діти із задоволенням презентували органайзери для шкільного приладдя, поличку для взуття, шафу для іграшок, стільці для бомбосховищ, створені власноруч. .#томущоцікаво#інженернийтиждень, #томущоцікаво.