«Академічна доброчесність починається з тебе»

2023-12-14

З метою формування взаємоповаги, гідності, доброчесності та справедливості, у межах Тижня доброчесності, який проходив у листопаді-грудні 2023 року, у 9-Б класі Мирноградського ОЗЗСО відбувся тематичний захід «Академічна доброчесність починається з тебе». Протягом класної години учні знайомилися з основними принципами та механізмами академічної доброчесності, яких слід дотримуватися під час навчального процесу та в повсякденному житті, активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків. Переглянувши тематичні анімаційні ролики, старшокласники виконували вправу «Наслідки академічної недоброчесності».

Учні 8б класу приєдналися до дослідження поняття та аналізу своєї причетності до академічної доброчесності. Школярі протягом виховного заходу розповідали, як вони проявляють свою доброчесність під час освітнього процесу, як підтримують правила та поради щодо доброчесності.

Здобувачі освіти ОЗЗСО неодмінно будуть дотримуватися принципів академічної доброчесності, адже це є запорукою успішного навчання й подальшої кар`єри.

/Files/images/novini_23-24/gruden/18.jpg/Files/images/novini_23-24/gruden/17.jpg/Files/images/novini_23-24/gruden/16.jpg