З Днем Святого Миколая

2023-12-09

День Святого Миколая є одним із найулюбленіших дитячих свят. Святий Миколай дарує малюкам усмішку та радість і водночас нагадує дітям про те, що варто бути чемними та слухняними.

У День Святого Миколая в 6-А класі ОЗЗСО було проведено свято «Святий Миколай, до нас завітай!», де діти познайомилися з легендою про Миколая та історією свята. Піднесеному настрою учнів сприяв перегляд мультфільму та відеороликів про Святого Миколая. Школярі із завзяттям узяли участь у вікторині, виконували інтерактивні вправи, створювали тематичні малюнки. А ще учні декламували вірш-прохання до Миколая, у якому просили допомогти нашим захисникам.

Учні 2-Б класу теж радісно зустріли свято Миколая. Вони дізналися про традиції святкування, які існують в різних країнах Європи, узяли участь у вікторині, співали пісні про Святого Миколая та отримали бажані подарунки.

День Святого Миколая для школярів став дійсно теплим та світлим, свято вдалося на славу!

/Files/images/novini_23-24/gruden/15.png/Files/images/novini_23-24/gruden/14.png/Files/images/novini_23-24/gruden/13.png/Files/images/novini_23-24/gruden/12.png