Міжнародний день волонтера

2023-12-05

5 грудня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Волонтери - це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога. Це не робота, а справжнє покликання.

Здобувачі освіти Мирноградського ОЗЗСО разом з практичним психологом Таран І.Г. доєдналися до трансляції Національного уроку волонтерства, ініціаторами якого стали ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту. Під час заходу досвідчені активісти, педагоги й відомі особистості розповідали школярам, як маленькими кроками досягти значних результатів, та ділилися інструментами, що допоможуть їм долучитися до волонтерського руху.

У період з 28.11 по 01.12 практичний психолог брала участь у навчанні Школи благодійності, яка відбулася в межах міжнародного благодійного руху «Щедрий вівторок». Це освітній проєкт для педагогів, ініційований Національним банком України та благодійними фондами, мета якого – надання педагогам практичних знань щодо організації ефективних благодійних проєктів у навчальних закладах.

Разом з цим були проведені інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на популяризацію волонтерської діяльності та залучення до неї учнівської молоді, під час яких учні обмінювалися думками та ідеями щодо значення волонтерського руху для допомоги українським військовим, сім’ям тимчасово переміщених осіб, важкохворим особам та безпритульним тваринам.

Дякуємо всім, хто допомагає нашій країні, за невтомну працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу! Бажаємо вам невичерпної енергії, упевненості, наснаги в нелегкій, але дуже потрібній роботі!

Разом до перемоги!

https://platforma.volunteer.country/posts/blahodiini-fondy-ta-proiekty-dopomohy-ditiam Платформа для швидкого пошуку гуманітарної та волонтерської допомоги в усіх областях України.

/Files/images/novini_23-24/gruden/07.jpg/Files/images/novini_23-24/gruden/06.jpg/Files/images/novini_23-24/gruden/05.jpg