STEM-тиждень «Ми-дослідники»

2023-05-12

Організація навчального процесу неможлива без використання на уроках та в позаурочній діяльності дослідницького методу. Дослідницький метод – це такий, при якому учні виступають у ролі дослідників, тобто самостійно виокремлюють та визначають проблему, формулюють гіпотезу та знаходять методи її розв'язання, виходячи з відомих даних, аналізують, порівнюють та оцінюють. З його допомогою виробляється організація творчого пошуку та застосування знань. При цьому в процесі діяльності відбувається оволодіння науками, а також формується інтерес і потреба в самоосвіті та творчій діяльності. З 8 по 12 травня в Мирноградському ОЗЗСО пройшов STEM-тиждень «Ми-дослідники», протягом якого учні початкових класів на онлайн-заняттях проводили різноманітні дослідження, творчі та лабораторні роботи: досліджували навколишній світ природи, космос, «енергозбереження», внутрішню будову Землі, утворення складок на поверхні Землі, склад повітря та його властивості, умови росту дріжджів та властивості вуглекислого газу, властивості води, ріст та умови для розвитку рослин; створювали шумові музичні інструменти,. Пошуково-дослідницька діяльність найближче підводить дітей до вирішення проблем, а винагородою за активність та допитливість є їхні самостійні відкриття у світі природи.

/Files/images/novini_2022-2023/traven/14.png/Files/images/novini_2022-2023/traven/12.png/Files/images/novini_2022-2023/traven/13.png/Files/images/novini_2022-2023/traven/11.png