День Європи

2023-05-11

9 травня в Україні відзначається Де́нь Євро́пи. Для українців це ще й день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. З метою формування позитивної громадської думки щодо європейських цінностей та традицій, популяризації загального європейського культурного надбання та поетапної інтеграції України до ЄС учні 4 –А класу ОЗЗСО взяли участь у грі-квесті «Галопом по Європі». Під час проведення заходу на учнів чекали різноманітні конкурси: «Віза», «Темна конячка», «Ерудит», «Чудеса Європи» тощо. Діти пригадали назви країн Європи, їхні традиції, національні туристичні об’єкти та дали відповіді на цікаві запитання. Нехай свято Дня Європи ще на один крок наблизить нас до європейської спільноти. Миру, добра та злагоди всім нам!

/Files/images/novini_2022-2023/traven/02.png/Files/images/novini_2022-2023/traven/01.png