Зустріч із ДСНС

2023-04-03

Найважливіше завдання дорослих у воєнний час - навчити дитину уникати небезпечної ситуації та вміти правильно поводитись у випадку її виникнення.

3 квітня 2023 року на пункті Незламності відбулася зустріч співробітників ДСНС зі школярами 6-7 класів. Під час заходу за допомогою наочних матеріалів і макетів вибухонебезпечних предметів фахівці розповіли учням про різновиди вибухівки, де її можуть замаскувати, що потрібно робити, якщо побачили підозрілий предмет, а також наголосили на правилах пожежної безпеки та ознайомили з пожежно-технічним обладнанням, яке використовується під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Наостанок діти приміряли на себе амуніцію рятувальника, отримали інформаційні пам'ятки, а також мали змогу зробити світлини біля пожежних машин.

/Files/images/novini_2022-2023/kvten/02.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/kvten/01.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/kvten/03.jpeg