Вітаємо з Днем Святого Миколая!

2022-12-19

Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей, бо саме взимку найбільше свят і омріяних подарунків – іграшок та солодощів. А починаються зимові свята з Дня Святого Миколая — одного з найулюбленіших зимових свят, на яке з нетерпінням чекає вся малеча. У День Святого Миколая діти зазвичай знаходять під подушками подарунки, про які просили в Миколая у своїх листах.

Як правило, напередодні 19 грудня прийнято робити добрі справи, допомагати тим, хто цього потребує, і радувати подарунками знайомих або незнайомих малюків.

З нагоди свята учні Мирноградського ОЗЗСО взяли участь в онлайн-виставці малюнків і листівок до Дня Святого Миколая та створили з них тематичні колажі.

Вітаємо з Днем Святого Миколая Чудотворця всіх мешканців міста! Миру, спокою та умиротворення у ваші душі, здоров'я! Нехай ваші родини оберігає святий Миколай!

/Files/images/novini_2022-2023/gruden/16.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/gruden/15.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/gruden/14.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/gruden/13.jpeg