Тиждень доброчесності

2022-12-15

У Мирноградському ОЗЗСО пройшов Тиждень доброчесності. Введення дітей у середовище доброчесності та етики зі шкільних років має позитивні результати в майбутньому. Учні вже зараз навчаються приймати важливі рішення у своєму житті. І в цьому їм допомагають педагоги.

На «Магічному уроці доброчесності» учні початкової ланки аналізували різні ситуації та вчилися давати оцінку діям героїв, обговорили необхідність дотримання правил доброчесності та їхню важливість у суспільстві. Учні 5 – 11 класів на уроках доброчесності переглядали тематичне відео, виконували вправи в додатку learningapps.org. Наприкінці заходів школярі кожного класу створили «хмару» слів зі словами, що віддзеркалюють поняття «доброчесність».

/Files/images/novini_2022-2023/gruden/10.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/gruden/12.png/Files/images/novini_2022-2023/gruden/09.JPG