Щиро дякуємо за турботу!

2022-12-10

Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Асоціацією міст України реалізується проєкт «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів муніципалітетам, які включені до ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді». Завдяки цьому проєкту наша громада, отримавши фінансову допомогу, придбала планшети для організації дистанційного навчання.

Мирноградськиий ОЗЗСО отримав 23 планшети, які були виділені дітям, що їх у першу чергу потребували. Учні були в захваті від отриманих гаджетів, а від батьків лунали слова щирої вдячності.

"Щиро дякуємо за турботу про наших дітей! Це наша перша робота з планшета. Сподіваюсь, що фото чіткіші. Настюша в захваті від планшета. Дай вам, Боже, міцного здоров'я та миру!" – такі слова подяки отримали від однієї з родин. А діти поділилися своїми світлинами з пристроями, які стали їм помічниками і в навчанні, і у творчості.

/Files/images/novini_2022-2023/gruden/08.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/gruden/07.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/gruden/06.jpeg/Files/images/novini_2022-2023/gruden/05.jpeg