Фотоквест до Дня Європи

2022-05-10

Європа нині різниться традиціями й мовами, але об’єднана спільними цінностями. Європейський Союз захищає їх, заохочує до співробітництва між народами Європи, сприяє єдності, зберігає розмаїття культури, а головне – забезпечує соціальну справедливість. Європейський Союз виступає союзом демократичних держав, що працюють разом заради збереження миру й прогресу, щоб попередити війни та їх наслідки.

З нагоди святкування Дня Європи в Україні учні 10-Б класу Мирноградського ОЗЗСО (класний керівник Гречишкіна М.М.) долучилися до виконання завдань фотоквесту, більшість з яких потребували пошуку додаткової інформації. Адже хіба можна одразу надати відповіді на запитання:

- Де знаходиться найбільший стадіон в Європі?

- У якій країні знаходиться найвища будівля ?

- Музика якого композитора стала гімном Європейського Союзу?

Відшукуючи подібну інформацію, діти розширюють свої знання про європейські країни.

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не лише за географічною ознакою, а й за історією, спільними цінностями. Для українців це особливий день, адже ми хочемо жити в мирі та добросусідстві.

/Files/images/novini2021/traven/17.jpg