Магістральна (не)конференція міні-EdCamp Paniutyne

2021-05-21

З нагоди святкування Дня Європи в Україні у межах «EdCamp in a Box 6.0» 15 травня в смт. Панютине Харківської області відбулася магістральна (не)конференція міні-EdCamp Paniutyne «Школ@: креативна, безпечна, вільна, медійна, твоя», до якої долучилися 176 учасників і учасниць з усієї України. На них очікували робота над проєктами «Точка на карті, що оживає» та «Що є свобода?», написаний Ольгою Халепою, найкращою освітянкою України, спеціально до цієї події текст у стилі реп і цікавий і захопливий квест «EUROFUN».

Щира, приємна, тепла, дружня атмосфера панувала на mini-EdCamp Paniutyne. Незабутні враження, важливі відкриття, цікаві майстер-класи, воркшопи, презентаційні інтенсиви, практичні івенти, геокешинги, коворкинги, нетворкинги , які надихали всіх учасниць і учасників.

Заклад НВК «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області на учительській сесії "Участь в англомовному таборі GoCamp з іноземними волонтерами " представляла учителька англійської мови закладу Марина Гречишкіна, яка поділилася досвідом щодо організації роботи табору GoCamp у закладі.

А під час урочистої церемонії закриття (не) конференції Ed camp Panytyne було зафіксовано рекорд щодо найбільшої кількості листівок на підтримку лікарів від учителів та учнів України – їх виявилося 1186! До цієї акції долучилися учні 5-А класу Мирноградського НВК. Уже в понеділок листівки вирушать до адресатів у лікарні України.

Не вагайтеся -вирушайте за відкриттями, нехай вир нового затягує вас і відкриває перед вами нові можливості!

/Files/images/novini1/traven/20.jpg/Files/images/novini1/traven/19.jpg/Files/images/novini1/traven/22.jpg/Files/images/novini1/traven/21.jpg