Парламентський урок

2021-05-21

У межах тижня відкритості «Партнерства «Відкритий урок» 20.05.2021 у форматі онлайн було проведено парламентський урок «Що таке Парламент та як він впливає на моє життя?» для є учнів 7-9 класів та вчителів, де Україну представляли Кабінет Міністрів України, центральні органи виконавчої влади та Верховна Рада України, з підтримки Проєкту з парламентської реформи ЄС-ПРООН. Підлітки під час заходу спілкувалися з керівництвом Верховної Ради України, представниками програми розвитку ООН в Україні, які познайомили їх з державними органами влади, розповіли про значення парламентаризму. Діти взяли участь у бесіді з представниками Верховної Ради України, а наприкінці заходу стали учасниками тематичної гри. Учні отримали корисний досвід спілкування та дізналися багато нового для себе.

/Files/images/novini1/traven/16.png/Files/images/novini1/traven/18.png/Files/images/novini1/traven/17.png/Files/images/novini1/traven/15.png