GoCamp 2021

2021-05-13

GoCamp - це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі,

за допомогою якої волонтери з усієї планети навчають школярів світу іноземним мовам під час канікул. Проєкт GoCamp підтримується Міністерством освіти і науки України, Посольством Франції в Україні та Французьким інститутом в Україні.

Мирноградський НВК є активним учасником освітньої програми GoCamp, тому вчителька англійської мови Гречишкіна М.М. 11 травня 2021 року взяла участь в онлайн-події – урочистому відкритті GoCamp 2021. На онлайн-зустрічі організатори познайомили слухачів із унікальними освітніми програмами GoCamp у 2021 році, новими форматами 2-тижневих мовних таборів для школярів та умовами участі шкіл у кампанії. Учні НВК з нетерпінням чекатимуть на зустрічі з волонтерами під час літніх канікул.

/Files/images/novini1/traven/12.jpg