Дискусія «Дії в разі виявлення підозрілих предметів»

2021-04-24

Нині, як ніколи, зростає роль освіти в підготовці здобувачів освіти до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. У межах тижня знань з ОБЖ, основною метою якого є допомогти сформувати в здобувачів освіти свідоме ставлення до власного життя та здоров’я, оволодіти життєвими навичками безпечної поведінки, учні 11-А класу Мирноградського НВК (класний керівник Дробязко Ю.В.) стали учасниками онлайн-дискусії «Дії в разі виявлення підозрілих предметів». У ході заходу старшокласники, переглянувши відео з протимінної безпеки, висловлювали власні думки з теми. Робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти виявили достатній рівень знань із правил безпеки життєдіяльності.

/Files/images/novini1/kvten/20.JPG/Files/images/novini1/kvten/22.jpg

/Files/images/novini1/kvten/21.JPG/Files/images/novini1/kvten/23.png