Школа моєї мрії

2021-01-21

"У всіх канікули, а ми працюємо!" - під таким гаслом учні НВК наполегливо взялися за будівництво школи мрії. Діти на чолі з учителем інформатики Клименко Ю.В. приєдналися до конкурсу, організованого на платформі "Minecraft Education" Міжнародною організаціэю "UNIСEF". Учасники, за умовами завдання, повинні переосмислити нинішні реалії навчального процесу та створити у віртуальному світі на платформі Minecraft: Education eDITION креативну й безпечну для себе школу на час пандемії. Бажаємо нашій команді творчого натхнення, креативних ідей та перемоги !

/Files/images/novini1/schen/03.jpeg.jpg/Files/images/novini1/schen/4.jpeg.jpg/Files/images/novini1/schen/02.jpeg.jpg/Files/images/novini1/schen/01.jpeg.jpg