Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Мирноградської міської ради Донецької області

/Files/images/kartinki/bez-diznaysya-bilshe_0.gif

Шановні учні і батьки!

Звертаємо вашу увагу на те, що в період карантину з 12.03.2020 по 03.04.2020 пояснення навчального матеріалу, завдання, тести та посилання на Інтернет-ресурси, які допоможуть учням опрацювати матеріали дистанційного навчання, розміщені за посиланням

Адміністрація, педагогічні працівники надаватимуть консультації для учнів, батьків відповідно до розкладу уроків у телефонному режимі, використовуватимуть можливості ресурсів Телеграм, Фейсбук, Viber, Googlе - сервіси.

Підтримуйте телефонний зв'язок із класними керівниками в разі виникнення запитань.

Наказ Про призупинення освітнього процессу

Наказ Про роботу Мирноградського НВК на період карантину

У структурі Мирноградського НВК з 30 березня по 04 квітня 2020 року заплановані весняні канікули. Оскільки структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною, то канікули будуть проведені в умовах суворих карантинних заходів.

Шановні батьки!

У цей період діти не будуть отримувати дистанційних завдань.Вони можуть повторювати той матеріал, який уже засвоїли.

Шановні учні 11-х класів!

Сподіваємося, що за період канікул ви будете переглядати прямі трансляції відеоуроків на каналах "Рада", «Дніпро ТВ»,"Освіторія", "Київ" та займатись самостійно, якісно готуватися до ЗНО. Ви завжди зможете отримати консультацію від ваших учителів у телефонному режимі, соціальних мережах, Googlе – сервісах.

Шановні вчителі!

Протягом тижня ви маєте час для самоосвіти. Використайте його з користю для себе. Зберігайте спокій! Бережіть себе та своїх рідних!

/Files/images/kartinki/06.jpg Герої не вмирають…

/Files/images/kartinki/02.jpg«Благословенна у віках, велична, славна і єдина…»

/Files/images/kartinki/02.jpg «Моя Україна»

/Files/images/kartinki/02.jpg День Соборності України