Навчальна програма факультативу (гуртка, секції)

«Настільний теніс» (5-9 класи)

Калінкін Ю.О. – спеціаліст вищої категорії, «учитель - методист».

Навчальна програма факультативу (гуртка, секції) з фізичної культури для загальноосвітніх навчальних закладів «Настільний теніс» для 5-9 класів: – Димитров, 2010.

«Схвалено до використання в загальноосвітніх навчальних закладах» (Протокол №2 від 29.06.2010 р. засідання комісії з фізичноїкультури науково- методичної ради з питань освіти МОНУ).

Програма містить теоретичний та практичний матеріал щодо оволодіння технікою і тактикою настільного тенісу, розкриваються шляхи розвитку фізичних якостей тенісиста, даються практичні рекомендації щодо проведення занять.

Програма складається з окремих самостійних розділів рухової діяльності, які різняться за характером та об’ємом. У програмі передбачаються теоретичні, практичні заняття, участь у змаганнях, інструкторська та суддівська практика.

Методичні рекомендації, додатки, наочні матеріали сприяють правильному виконанню різних технічних прийомів гри та свідомому добору тактичних дій у настільному тенісі.

Програма призначена для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків, учням загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладів; покликана збільшити руховий режим, покращити здоров’я учнів, пропагувати здоровий спосіб життя та популяризувати настільний теніс як вид спорту.

Кiлькiсть переглядiв: 1116