Рецензент

О.В. Сіпачова – старший викладач кафедри педагогіки, психології та педагогічної освіти Донецького інституту післядипломної освіти.

Н.І.Коваленко – директорУкраїнської гімназії, Романчук С.М. – заступник директора з НВР, учитель математики, Завгородня М.С. – заступник директора з НВР, Павлова Н.А. - заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури, Сидорова О.В. – учитель світової літератури, Вілянська О.І. - учитель географії, Доценко В.В. – учитель інформатики та основ здоров’я, Переходова О.І. – учитель історії

Мареріали з досвіду роботи педагогічного колективу Української гімназії Димитровської міської ради Донецької області з впровадження Всеукраїнського проекту «1 учень – 1 комп’ютер». Навчально-методичний посібник. – Димитров, 2012. – 96с.

Посібник включає результати аналітико-управлінської діяльності адміністрації закладу освіти, конспекти уроків з базового курсу програм 5-6 класів основної школи та розробки позакласних виховних заходів. Методичні розробки побудовано у відповідності до навчальних програм з української мови, математики, світової літератури, географії, історії, інформатики, основ здоров’я, затверджених та рекомендованих до застосування Міністерсвом освіти та науки, молоді та спорту.

Пропоновані моделі освітньог-виховної взаємодії учасників навчального процесу забезпечують оптимальні умови впровадження єдиної особистісно-орієнтованої державної освіти на базі застосування інформаційних технологій, процес формування медіа-компетентностей учнівської молоді, досягнення успішної особистісної самореалізації у процесі життєдіяльності. Технологічна концепція ідеї досвіду грунтується на застосуванні інноваційних освітніх технологій, здобутків перспективного педагогічного досвіду.

Матеріали рекомендовано до застосування керівникам закладів освіти, вчителям-практикам, що працюють в умовах освітнього середовища «1 учень – 1 комп’ютер».