• Пам'ятки з безпеки життєдіяльності

Куріння кальяну вбиває (чашка)

Куріння кальяну вбиває - смерть у мундштуку

Пам'ятка з ТБ у разі виявлення вибухонебезпечного предмета

Першокласники знають правила дорожнього руху!

Життя людини безцінне. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя, поведінка на дорогах – показник культури людини.

Тож у межах Тижня безпеки дорожнього руху 21 травня 2021 року під час Національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому» учнів 1-А класу НВК (класний керівник Зінов’єва М.П.) було ознайомлено з небезпеками, які чатують на тих, хто нехтує правилами поведінки на дорозі, влаштовує ігри біля проїжджої частини.

Протягом заходу діти виготовляли макети дорожніх знаків, створювали малюнки олівцями, фарбами, крейдою, створювали тематичні колажі. А наприкінці уроку першокласники взяли участь в онлайн-тесті «Як добре знаєш ти правила дорожнього руху».

Діти зробили висновки про необхідність дотримання правил дорожнього руху, адже від цього залежить наше здоров’я і життя.

Поради батькам, якщо дитина користується мережею та зареєстрована в соціальних мережах

20 порад батькам, які допоможуть не тільки навчити дітей «цифровій гігієні», але й захистити їх від багатьох інтернет-загроз.

/Files/images/kartinki/16.jpg/Files/images/kartinki/13.jpg

/Files/images/kartinki/05.jpg

Об’єктові тренування в НВК

На виконання наказу Мирноградського міського відділу освіти «Про посилення заходів техногенної та пожежної безпеки в освітніх закладах міста» у НВК 18 грудня 2019 року було проведено позапланове об’єктове тренування з евакуації учасників освітнього процесу в разі загрози виникнення пожежі. Після відповідного навчального сигналу про виникнення в приміщенні школи пожежі вчителі й учні спустилися у вестибюль. Усі учасники навчально-виховного процесу діяли злагоджено, оперативно, відповідно до плану евакуації НВК. Після тренування навчальний процес продовжився.

Посібник для сім'ї "Як поводитися в надзичайних ситуаціях"

ДПРЗ-9 ГУ ДСНС Украйни у Донецькій області

ПОПЕРЕДЖАЄ!

Взимку діти полюбляють гратися в сніжки, з'їжджати з крутого берега річки чи ставка на лід, грати на льоду в хокей, ковзатися та інше. Але є правила поведінки на льоду, яких треба обов'язково дотримуватися:

- ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударом ноги;

- якщо лід почав тріщати, бігти заборонено, необхідно відходити повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду;

- якщо під ногами провалився лід, потрібно, розставивши широко руки, утримуватися на поверхні і спокійно, без різких рухів, намагатися виповзти на міцний лід у бік, звідкіля прийшов, і повзти до берега відштовхуючись ногами від льоду;

- енергійні рухи після попадання у воду сприяють найшвидшому настанню охолодження, тому у воді необхідно робити рухи ногами і руками у повільному темпі.

При наданні допомоги людині, що провалилася під лід, до постраждалого необхідно наближатися лежачи, з розкинутими в сторони руками і ногами. Якщо поблизу є дошки, тичини або інші предмети, то їх треба використовувати для надання допомоги при ліквідації нещасного випадку. Особа, яка надає допомогу, пересувається до потерпілого на відстані, що дозволяє подати мотузку, пояс або багор. Потім необхідно відповзти назад і поступово витягти потерпілого на міцний лід. Особі, яка надає допомогу, необхідно обв'язатися мотузкою, попередньо закріпивши її на березі або в лунці твердого льоду. Коли поруч немає предметів для надання допомоги, то два – три чоловіка лягають на лід і ланцюжком пересуваються до потерпілого, утримуючи один одного за ноги, а перший подає потерпілому ремінь або шарф і т.п.

Шановні дорослі! Пильнуйте за своїми дітьми! Забороняйте ігри на водоймах у осінньо-зимовий період. Нагадайте їм правила поведінки на льоду. Коли дитина потрапила у водяну пастку, нехай обов’язково кличе на допомогу дорослих.

Інспекторський склад

ДПРЗ-9 ГУ ДСНС

України у Донецькій області.

340-примірників

/Files/images/як не змерзнути.jpg