До Дня Святого Миколая

2020-12-21

Грудень відчинив зимову браму і впустив дітлахів у чарівний світ казки та чудес. Чути далекий відгук кришталевих дзвіночків янголят, які супроводжують Святого Миколая. 19 грудня він спуститься з небес, щоб нагородити малюків за їхні добрі вчинки. Адже здавна вважали його покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

Напередодні в 4-В класі пройшов виховний захід, присвячений Дню Святого Миколая, на якому в ігровій формі учні вивчали історію та традиції свята. Класний керівник Рачок Л. М. розповіла легенду про Миколая, провела цікаву вікторину. Діти грали у веселу гру «Чарівний мішечок», досліджували традиції та повір’я, пов’язані зі святом, читали новорічні вірші, співали пісні, малювали яскраві малюнки для Миколая. Найспритніші отримали солодощі.

Тож наслідуймо доброту й справедливість Миколая! Нехай цей день стане для нас святом Милосердя, Доброти, Прощення та Любові до ближніх!

/Files/images/novini1/gruden/32.jpeg/Files/images/novini1/gruden/33.jpeg/Files/images/novini1/gruden/31.jpeg/Files/images/novini1/gruden/30.jpeg