Правовий тиждень 2 - Б

2020-12-14

Не меркнуть зорі,

Йдуть у небуття,

Бо мають право вік світити.

Я ж маю право на життя,

Я гідно мушу жити.

З метою поширення правової культури та освіченості, поглиблення правових знань, коригування навичок правомірної поведінки, формування негативного ставлення до правопорушень, уміння протистояти негативним впливам у 2 – Б класі НВК (класний керівник Сабєгатуліна В.В.) проведено виховний захід «Подорож у країну Прав дитини», який розпочався таємничо-чарівною хвилинкою: діти в чарівній скриньці побачили найцінніший скарб планети Земля – своє відображення в дзеркалі. Протягом уроку учні переглянули мультфільм про права дитини, грали в ігри «Право на ім’я», «Так чи ні», складали пазли, розшифровували схеми, скористалися своїм правом на відпочинок і виконали танець «То не є проблема». Підводячи підсумок заходу, діти допомогли розквітнути «Правовій квітці».

/Files/images/novini1/gruden/14.jpg/Files/images/novini1/gruden/15.jpg