«Великі права маленької дитини»

2020-12-10

До Дня прав людини в 4-Б класі НВК (класний керівник Татарінова Г.М.) було проведено захід у формі тренінгу «Великі права маленької дитини», на якому учні розширили свої знання про основні положення Декларації та Конвенції про права дитини. Група істориків підготувала інформацію про життя дітей в різні епохи в Україні та в усьому світі, консультанти нагадали учням, что таке Конституція, Декларація прав дитини та їх основні положення. Цікаво пройшла казкова вікторина, під час якої учні давали оцінку героям та визначали, які права вони порушили. А наприкінці заходу в малюнках діти відобразили не тільки права, а й свої обов’язки, які сумлінно потрібно виконувати.

Дитя моє, права дитини

ти мусиш вивчити сумлінно.

Це так потрібно, так важливо

напевне знати в наші дні:

коли з тобою справедливо

вчиняють, а коли і ні.

Тож прочитай, завчи напам’ять

Порадь і друзям почитай.

Хай прочитають тато й мама.

Закони всім потрібно знать!

Будь добрим сином чи дочкою,

/Files/images/novini1/gruden/02.jpg/Files/images/novini1/gruden/03.jpg/Files/images/novini1/gruden/04.jpg/Files/images/novini1/gruden/05.jpg