Тиждень початкових класів

2020-11-27

«Здоровий дух в здоровому тілі — ось короткий, але повний опис щасливого стану в цьому світі». (Джон Локк)

25.11.2020 учні початкових класів здійснили подорож до Здоров'яленду.

День для школярів розпочалася з цікавих та повчальних ігор і вправ, діти в спортивних перегонах показали себе спритними, витривалими, рішучими, організованими.

Учні перших класів протягом дня ознайомилися з поняттям «вітаміни», дізналися, чому корисно вживати фрукти та овочі, необхідно вести здоровий спосіб життя, займатися фізкультурою. Школярі презентували малюнки й поробки на тему «Вітамінний кошик».

Третьокласники переглянули повчальний мультфільм «Казка про здоровий спосіб життя» та закріпили свої знання, граючи в гру з цеглинками «Вітаміни нас врятують і здоров’я подарують».

Учителі фізкультури ( Левко І. В. і Черкашина Ю.В.) провели спортивні змагання між учнями початкових класів "Виростайте всі здорові!". Цікаві естафети та спортивна вікторина не залишили байдужим нікого.

/Files/images/novini1/listopad/75.jpg/Files/images/novini1/listopad/76.jpg/Files/images/novini1/listopad/79.jpg/Files/images/novini1/listopad/77.jpg