Тиждень початкової ланки

2020-11-24

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування в них допитливості, бажання пізнавати нове. Найбільш дієвим способом формування нового ставлення до навчання й пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.

23 листопада 2020 року цікаво й весело розпочався Тиждень початкових класів у НВК. Перший день був присвячений подорожі до Смайленду. Діти працювали під гаслом «Дружити - справа нелегка, але дружини треба вміти". Учні 1-4 класів створювали емблеми та візитівки класів. Школярі 4-х класів підготували колаж, в якому розповіли ровесникам про правила дружби й товаришування, продемонстрували, як вони вчилися жити разом, коли були першокласниками. Діти пригадали картки примирення «Долоньки дружби», створили шаблон мирилок, узяли участь у міні-проєкті «Долоньки добра», написавши один одному дружні побажання.

Наприкінці дня учні виготовили плакати «Віночок дружби», «Долоньки єднання», створили виставку творчих робіт «Світ моїх захоплень», яка мала на меті розвиток позитивно-емоційного ставлення до пізнання навколишнього світу, активності, творчості.