Всесвітній день без автомобіля

2020-09-24

22 вересня відзначається Всесвітній день без автомобіля. Свідомі автовласники, долучившись до акціїї, на один день відмовляються від поїздок на своїх автівках і обирають інший вид пересування: велосипедами, самокатами, а то й пішки.

З метою формування уявлень про безпеку дорожнього руху з учнями початкових класів були проведені тематичні виховні години, у ході яких вони дізналися про роль автомобілів у забрудненні навколишнього середовища та альтернативний транспорт – велосипед. Школярі переглянули тематичні пізнавальні мультфільми, розгадали загадки, а потім створили виставку малюнків «Світ без автомобілів». Інтерактивна гра "Безпечні перегони" відбулася на уроці основ здоров'я в 6-А та 6- Б класах. Змагалися чотири команди: "Машини", "Світлофори", "Пішоходи" та "Зебри". Під час гри-вікторини «Визнач порушника правил дорожнього руху» учні пригадали правила поведінки на дорозі, протягом заходу збирали на швидкість за призначенням усі необхідні засоби аптечки водія, багато дізнались про міжнародну мову дорожніх знаків і власноруч командами створювали нові знаки безпеки не тільки для використання на дорогах, а й у власному житті.

Безумовно, відмовитися від використання транспортних засобів назавжди в нинішніх умовах неможливо, але на один день пересісти з машини на велосипед під силу кожному. Діти усвідомили, що відмова від машин навіть на один день, корисна не тільки для всієї планети, а й для власного здоров’я

/Files/images/novini1/veresen/23.jpg/Files/images/novini1/veresen/21.jpg/Files/images/novini1/veresen/22.jpg/Files/images/novini1/veresen/24.jpg