1 вересня – День знань

2020-09-02

Традиційно в Україні 1 вересня відзначають День знань – свято для всіх школярів та вчителів, яке цьогоріч відбулося без урочистих лінійок та гучних святкувань. Через пандемію коронавірусу на Свято першого дзвоника в НВК було запрошено лише учнів перших і одинадцятих класів. Але й усі інші учні змогли відчути святкову атмосферу на першому уроці. Окрім традиційних уроків («Я люблю Україну», «Україна починається з тебе», «Розкажемо Європі про себе»), учителі використали й різноманітні квести («Відкрий для себе Україну», «День знань у країнах Європи», «Знання – це сила», «Наш клас. Наша школа, Наша Україна», «Культура здорового способу життя в нових обставинах»). Молодші школярі малювали, складали пазли, відгадували загадки, грали у веселі ігри, виготовляли листівки, відповідали на питання вікторин, танцювали та співали, а гімназисти створювали колажі, виконували різноманітні завдання квестів, навчалися висловлювати власну думку щодо правильного вибору життєвого шляху, подій минулого та сьогодення.

Вітаємо всіх школярів з цим визначним днем, адже знання є невід'ємною частиною виховного процесу будь-якої людини. Не має значення скільки класів чи семестрів ви провчились, але здобуті знання завжди залишаться з вами.

/Files/images/novini1/veresen/10.jpeg/Files/images/novini1/veresen/11.jpeg/Files/images/novini1/veresen/12.jpeg/Files/images/novini1/veresen/14.jpeg/Files/images/novini1/veresen/13.jpeg/Files/images/novini1/veresen/15.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 16