Дзвоник покликав до школи

2020-09-02

Цього чудового ранку в кожному куточку нашої неозорої Батьківщини діти

поспішають до школи. Після веселого літечка так приємно прийти на шкільне подвір’я,

зустріти друзів.

1 вересня 2020 року навчально-виховний комплекс гостинно розчинив двері для 80-ти першокласників, які поповнили дружну шкільну родину. На подвір’ї закладу під час конкурсно-розважальної програми «Ми тепер не просто діти!» маленьких учнів зустріли казкові звірята, які з ними грали в ігри, співали й танцювали. А потім учителі й батьки урочисто проводжали дітей до святково прикрашених класів. Директор НВК М.С. Завгородня побажала першокласникам ніколи не зупинятися на дорозі знань, бо вона цікава й по-справжньому нескінченна. Бажаємо всім учням досягти своєї мети в житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Здоров’я, натхнення та успіхів у новому навчальному році!