«Медіаграмотність як стиль життя»

2020-06-24

У червні 2020 року в межах проєкту «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді», ініційованого Британською Радою, в якому НВК бере участь, відбувся вебінар для вчителів «Медіаграмотність як стиль життя: чому нам треба навчитися перевіряти інформацію в інтернеті».

Вебінар проводив Іван Антипенко – журналіст, медіатренер, регіональний координатор проєкту IREX «Вивчай і розрізняй: інфомедійна грамотність».

Під час вебінару учасники з’ясовували сучасне розуміння понять «медіа» та «медіаграмотність», визначали, чому медіаграмотність сьогодні є життєво необхідною навичкою, яку можна отримувати в школі, розглядали приклади маніпуляцій і фейків у медіа, за допомогою простих правил і зручних інструментів вчилися виявляти хибну інформацію в ЗМІ та соцмережах, а також підроблені фото- й відеоматеріали. Отримані знання стануть у нагоді педагогам у новому навчальному році.

/Files/images/novini_2019-2020/cherven/04.jpg/Files/images/novini_2019-2020/cherven/03.jpg/Files/images/novini_2019-2020/cherven/02.jpg/Files/images/novini_2019-2020/cherven/01.jpg