Технології дистанційного навчання

2020-03-28

Проблеми, які постали перед педагогами у зв’язку з оголошенням карантину, можуть викликати певні труднощі. Учителі старших класів упевнено працюють з учнями на популярних онлайн-платформах. Із малечею початкових класів трохи проблематичніше – не вистачає їхньої технічної грамотності. Тож учителі початкової ланки Мирноградського НВК використовують різні можливості технологій дистанційного навчання, враховуючи вікові особливості школярів і можливості вчителя.

Педагогічний колектив Мирноградського НВК, розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ним, працює над удосконаленням навчально-виховного процесу, над формуванням особистості вчителя, його педагогічної майстерності. Доказом цього є проходження протягом тижня вебінарів від мережевих платформ, ресурсів та студій онлайн-освіти «На Урок», «EdEra», «Prometheus» тощо: «Освітні інструменти критичного мислення» («Prometheus»), «Технології дистанційного навчання в початковій школі: рекомендації для профі і не тільки» («На Урок»).