• Новини

Позакласний захід з математики та французької мови «Видатні французькі математики»

2020-02-25

21 лютого 2020 року в Мирноградському НВК відбувся інтегрований позакласний захід з математики та французької мови «Видатні французькі математики», в якому брали участь учні 9-А та 8-А класів. У конкурсах «Анаграма», «Вікторина», «Теорема Вієта», «Брахістохрона», «Біквадратні рівняння», «Ребус» змагалися команда дівчат «Фігура» й команда хлопців «Радіус». Обидві команди довели, що однаково здібні до математики, яку недаремно величають царицею наук і яка, за визначенням С. Ковалевської, «серед усіх наук, що відкривають людству шлях до пізнання законів природи, наймогутніша, найвеличніша наука». Учні також демонстрували глибокі знання з французької мови, яка по праву вважається однією з наймелодійніших і найпопулярніших у світі, адже нею говорять майже 300 мільйонів людей на п’яти континентах земної кулі. Тому французька є другою найбільш досліджуваною мовою і дев’ятою в списку найбільш поширених у світі. Її знання, по праву, вважається запорукою професійного успіху. Вітаємо команди-переможниці, а всім учням бажаємо високих досягнень у вивченні обраних предметів.

/Files/images/novini_2019-2020/lyutiy/39.JPG/Files/images/novini_2019-2020/lyutiy/38.JPG/Files/images/novini_2019-2020/lyutiy/37.JPG