Безпечний інтернет

2020-02-13

Із розвитком інформаційних технологій та їх проникненням у всі сфери людської діяльності зростає потреба в захисті інформації. Саме тому щороку учні Мирноградського НВК беруть участь у заходах, присвячених Дню безпечного Інтернету, у ході яких засвоюють правила безпечної роботи в Інтернеті, зокрема такі, що полягають у захисті конфіденційної інформації, у захисті комп’ютера від шкідливих програм і вірусів. Школярі знають, що слід утримуватися від перегляду негативних матеріалів та сайтів із агресивним чи образливим вмістом, дотримуватися етикету електронного листування. У нинішньому навчальному році учні 9-х класів узяли участь в онлайн-конкурсі «Основи кібербезпеки», питання якого спонукали аналізувати та критично оцінювати інформацію Це є важливим для школярів, адже мало вміти працювати в Інтернеті, потрібно працювати безпечно..

/Files/images/novini_2019-2020/lyutiy/08.jpg/Files/images/novini_2019-2020/lyutiy/07.jpg