Всесвітній день водно-болотних угідь

2020-02-11

Щороку 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Цього дня 1971 року в місті Рамсар (Іран) світовою спільнотою було підписано міжнародну угоду – Конвенцію з водно-болотних угідь міжнародного значення.

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь долучилися й учні 3-А класу «Інтелект України» Мирноградського НВК. 11 лютого 2020 р. класний керівник Зерниченко Т.В. провела годину спілкування на тему: «Захистимо водно-болотні території України!», яка мала на меті розширити кругозір школярів, виховувати в підростаючого покоління усвідомлення вразливості природних екосистем та необхідності їх охорони.

Протягом заходу учні, переглянувши тематичну презентацію, дізналися про важливість збереження екосистеми водних угідь, познайомилися із рослинним і тваринним світом боліт, їх значенням у природі. Діти намагалися дати відповідь на питання: «Якщо зникнуть болота, то….», в ігровій формі у вигляді анімації встановлювали харчові ланцюжки на болоті.

Школярі із задоволенням здійснили віртуальну подорож до Черемського природного заповідника й помилувалися Долиною нарцисів, завітавши до Карпатського біосферного заповідника.

У кінці заходу діти обговорили проблему засмічення водойм та берегів побутовим сміттям.